Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » FONTOS! Hogyan szerezhetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Hogyan szerezhetem vissza az exemet?

Figyelt kérdés
Fél évig voltunk együtt,de már 7 hónapja külön utakon járunk.Viszont én még szeretem nagyon és szeretnék még egy esélyt kapni,mivel ő szakított velem azért mert a viselkedésem miatt kiszeretett belőlem.Úgy érzem,hogy azóta megváltoztam. Segítsetek kérlek,nagyon fontos!

2017. ápr. 2. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%

1. sehogy!!! nem most kell sírni, hanem szakítás előtt kellett volna tenni a kapcsolatért, hogy működjön!!


2. miért nem tartod tiszteletben a döntését ("ő szakított velem"), és miért akarod rátukmálni a saját egoista önző kívánságodat másra, aki nem is akarja?


3. miért nem vagy hajlandó lezárni a múltat, tanulni belőle és új életet kezdeni mással?


4. az, hogy te mit akarsz, az csak egy dolog, a kapcsolathoz KÉT ember kell

2017. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
97%

Add meg az exed elérhetőségét és megpróbáljuk rád beszélni!

Tényleg nem tudom mit vársz tőlünk!


Keresd meg, mondd el neki, hogy megváltoztál és újra szeretnéd kezdeni! Aztán majd ő dönt.

2017. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 Bad G-Sus ***** válasza:
97%
ne akard visszaszerezni, nagyon nagy hülyeséget cisnálnál.
2017. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard visszaszerezni. Felesleges. Én visszaszereztem az exbarátnőmet, és nem volt benne köszönet a végén.


Lépj tovább egy másik nőre.

2017. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: 1. Mindent megtettem,utóbbi időbben lettem egy picit hisztis ami neki nem tetszett. Viszont visszaváltoztam akibe beleszeretett.

2.Senki nem ezt mondtad,de megérdemlek egy esélyt ha szeretett valaha is.

3. Nemakarok mást,voltam januárba mással de 2 hét után dobtam, mert részegen sírtam az exemért.

4. De ő is akarta annó

2017. ápr. 2. 13:12
 6/61 anonim ***** válasza:

"Mindent megtettem" csak annyit tudsz tenni, amiről tudomásod van, az lehet, hogy nem elég


"de megérdemlek egy esélyt ha szeretett valaha is."

nem biztos, hogy megérdemled, ha egy kapcsolat elsőre nem működött, akkor honnan vagy te benne biztos, hogy egy felmelegített sz..ros vizes kapcsolat majd működni fog?


"Nemakarok mást," azért nem akarsz, mert nem zártad le a múltat és még mindig őt szereted, pedig ő már nem akar téged



"De ő is akarta annó"

és a JELENBEN most mit akar szerinted? az senkit se érdekel, hogy mit akart a múltban, az a lényeg, hogy MOST!! mit akar!

2017. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:

Figyelj Kérdező.


Tudod vannak olyan helyzetek, amikor a jó tanácsok semmit nem érnek, mert az illető csak megy a maga feje után.


Azt gondolod, olyan jó dolog összejönni az exbarátnőddel? Én már megcsináltam ezt egyszer, és nagyon ráfáztam. De ha nem hiszel nekem, akkor menj, jöjj vele össze.


Már eleve az, hogy ő dobott ki téged, és még te mész vissza hozzá automatikusan azzal egyenlő, hogy megalázod magad előtte. Ha már ő dobott ki, akkor neki is kéne kezdeményezni, hiszen ő volt az, aki fájdalmat okozott neked, nem?


És erre te akarsz jópofizni...


Mondom, most úgy sem hallgatsz ránk, mert az érzelmeid vezetnek. Kell neked még egy pár negatív tapasztalat, hogy megtanuld: olyan nővel, aki kidobott minket, NEM jövünk össze többé!


Ha ő kezdeményezne az egy másik kérdés, de jelenleg erről szó sincs.

2017. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: De letiltott facebookon,de 2 hónapja feloldott és azt mondta,hogy én szart se változtam.Bár most lesz egy csoport tali ahova megy ő is és azt mondta,hogy elkísér a barátnőmet meg engem a Keletiből.
2017. ápr. 2. 13:24
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a felmelegített káposzta.


Exem 1x dobott,egy idő múlva össze jöttünk,egy bizonyos idő után újra dobott. Ami nem működik nem kell erőltetni megtanultam.Azt is,hogy többé nem futok senki után sem,hogy vegyen vissza.

20/L

2017. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
3.válaszoló: Pedig én nagyon vissza szeretném kapni.
2017. ápr. 2. 13:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!