Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz dolog ha egy 30 pluszos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog ha egy 30 pluszos férfinek fontosabb a szülei mint a barátnője?

Figyelt kérdés
Többször történt már emiatt szakítás. Mert inkább szülőket választottam
2017. ápr. 15. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem ilyen egyszerű. Kicsit bajos..ha választani kell.

Viszont, ha költözésre kerül a sor, a férfi igen is álljék tovább.

Pont ezért nevelünk utódokat...hogy majd egy nap önálló életre legyen képes, vigye tovább a fajt, elássa magát, és hasznos legyen.


De nálam nagyon hátrány ha nagyon anyus-apus lábához kötött a fószer. Ilyennel le se állnék

2017. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ellássa*

de aki el tudja magát ásni, az is valami :D

2017. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell rangsorolni? Szeresd a szüleidet meg a párod is!

Miért kell választani?

Nem értem.

2017. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát ezt esetenként kell mérlegelni. Mert a szüleid akkor is a szüleid lesznek, amikor a csaj elhagy vki másért. :)
2017. ápr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ugráltatnak és befolyásolják ennyi idősen az életedet,akkor gáz.Ilyen pasi nekem se kéne,bocsi.
2017. ápr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen mertekben.

Ha peldaul nem koltozol ossze a baratnoddel, mert meg mindig mamahotelben laksz, vagy osszekoltozol, de meg mindig mindennap hazajarsz kajalni/ruhat mosni, mittudomen, az gaz.

Ha egyedul nem tudsz egy egyszerubb etelt osszedobni mert mindig anyuci fozott, az is gaz.

Ha nem mentek egy hetvegen se kozos programra, mert minden hetvegen kotelezo a szulolatogatas, az is gaz.

Ha anyuci-apuci napi szinten beleszol az eletetekbe, az is gaz.


Egeszseges merteku szuloi szeretet nem gaz. Peldaul ha segiteni kell menni, akkor mesz, tudjak hogy hivhatnak ha valami van, viszonylag gyakran latogatjatok oket (de nem a kozos programok terhere) az sem gaz. Persze ehhez egeszseges szuloi lelkulet is kell, vagyis hogy ne avatkozzanak bele tulontul a gyerekuk eletebe, es ne zsaroljak pl felesleges dolgokkal (mint peldaul anyuci aki valahogy mindig akkor lesz rosszul ha a gyereke pl nyaralni menne a baratnojevel, aztan mire odaernek fura mod semmi baja...)


En jartam anyuci pici fia pasival, nem lett jo vege. Viszont o mar 47 eves azota, es meg mindig a mamahotelben lakik... no comment

2017. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írnod kellene példát, anélkül nem várhatsz releváns választ, mindenki csak találgat...
2017. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy milyen idősek a szülők és milyen egészségi állapotban vannak. Nekem ment már szét kapcsolatom amiatt, mert az édesanyám elesett és agyrázkódást, agyvérzést kapott és nem voltam hajlandó kórházi elfekvőbe hagyni meghalni.

Ha még nincs is különösebb indok, de a szüleim felhívnak, hogy szükségük van rám, akkor megyek, tök mindegy mit mond a párom(mondjuk ők ezzel nem élnek vissza!!!). Ha a párom éppen segítségre szorulna, mert mondjuk balesetet szenvedett és ellátást igényel, akkor felhívnám az egyik barátnőjét vagy a szüleit és odarendelném őket, hogy vigyázzanak rá.

Nem szeretem a rangsorolásokat, de ha mindenképpen választanom kéne, akkor a szüleimet választanám. Partnerek jönnek, mennek, de az édesanyám mindig mellettem áll jóban és rosszban, és soha nem a pillanatnyi érdekei vezérelték.

Ha lenne gyerekem az már más szituáció lenne, ott valószínűleg ő állna a rangsor élén a szüleim és a testvéreim előtt.

40F

2017. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a rossz dolog, hogy valami oknál fogva előjön a választás. Ki miatt és miért alakul ki, hogy választani kell? Egy egészséges egyensúlyt fennkéne tudni tartani.

Az anyós viccek sem véletlenül születtek.

Fiatalok eggyüttélését nagymértékben megtudja mérgezni bármelyikük szülője.

Egy háztartásban a szülőkkel saját életet kezdeni nem lehet, vagy csak nagyon kivételes esetekben.

Mondjuk ha valamelyik fél meghunyászkodik vagy "leszarjamivan" .

Szülők szeretnek mindent jobban tudni és megmondani mit kellene csinálni, esetleg nem hagynak a házon udvaron módosításokat sem végrehajtani.

Akarva akaratlanul is egymásnak ugratják a fiatal párt.


Szeretem és tisztelem a szüleimet, huszonévesen évesen velük élek, mert anyagi feltételek nemi gazán teremtik meg a fölösleges kiadásokat a különélésért.

Viszont tudom, jól, hogy ha párkapcsolatom összeköltözésre családalapitásra érene meg az szülőkkel eggyütt nem menne.

Valakinek külön kellene költözni.

2017. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!