Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan kezelnétek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek azt a helyzetet, ha közös nyaralás alatt kiderül, hogy párotok szakítani akar majd otthon?

Figyelt kérdés
Véletlen meghallottam egy beszélgetést amit lehet nem kellett volna, és most nem tudom hogy viselkedjek azokkal akikkel eljöttem nyaralni, köztük a párommal se. Légyszi adjatok valami jó tippet!

2017. jún. 28. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit hallottál?
2017. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt, hogy ha haza érünk szakítani fog mert elege van. Csak azt szeretném tudni, hogy hogy vághatnék jó képet a nyaraláshoz így.
2017. jún. 28. 12:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En biztos megmondanam, hogy hallottam es beszeljuk most meg. Es haza is jonnek, hogy akkor gondolja at egyedul, mit akar.
2017. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg szakítanék vele.... mondván, hogy másba vagyok szerelmes. Nézni fog egy nagyot az fix :)

Emlékezetes marad a nyaralás mindenkinek... :)

2017. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem aláznám magam azzal, hogy jó képet vágok a nyaraláshoz, utána meg megadom neki a lehetőséget, hogy szakítson.

Ha ott lennék már a nyaraláson, akkor minden követ megmozgatnék, hogy hazajussak, a kedves páromnak meg lehet azt se mondanám, hogy szevasz.

2017. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én leültetném, elmondanám, mit hallottam, aztán szakítanék, majd hazajönnék.


Velünk is ilyesmi volt a szitu, mint utólag kiderült, rajtam kívül mindenki tudta, hogy elege van belőlem, mert nem változtatok (min, mikor le sem ült megbeszélni, mi a baj), és szakított.


A párom hálisten éretten kezeli a kapcsolatunkat, nem a hátam mögött beszél ki.

2017. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralás megszakít, pároddal szakít, hazamegy/hazaküld, nehogy már te húzd a rövidebbet!
2017. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki te, és menj haza :D Amúgy egyszer én is nyaraláson szakítottam. Meg akartam várni, hogy hazamenjünk, csak nem olyan volt a helyzet, kb. muszáj voltam kimondani. De aztán abban maradtunk hogy még gondolkozom, de nagyjából úgy viselkedtünk a szüleim előtt (velük voltunk), mintha minden oké lenne. Aztán hazajöttünk és másnap vége lett.
2017. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is megmondanám,hogy hallottam, gagyi lenne olyan rossz, őszintétlen műmosolyt magamra erőltetni, kellemetlen lenne, ha nem lehetnék önmagam.
2017. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, kidobtad már?


Egyébbként én szakítanék, aztán elmennék a pénzből másik helyre nyaralni, ha lehetséges lenne, akár egy barátnőmmel :), vagy egyedül is. Ott aztán jól kibőgném magam, meginnék egy rakat koktélt de a pénzem nem úszna el.

2017. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!