Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudom külső szemlélőkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom külső szemlélőként, hogy a srác nem boldog a kapcsolatában és lehet, hogy szakítani fog a barátnőjével?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak egyedül ő tudhatja.Amúgy meg ha abban reménykedsz,hogy miattad fogja otthagyni,rossz úton jársz!Nem mindenki vesz komolyan,aki esetleg flörtöl,pláne nem foglalt emberek.
2017. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Onnan, hogy aki boldog párkapcsolatban van, az nem fog flörtölgetni, meg félreérthető jeleket adni a másik nem felé.

De az, hogy szakítani fog-e? Azt sehonnan. Tudod, sok embernek nincs gerince és párkapcsolat alatt is félre megy és csapja a szelet másnak.


Ilyennel nem is kéne foglalkozni.

2017. júl. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem reménykedek, hogy miattam fogja otthagyni a barátnőjét. Nálam nem így működnek a dolgok, mert ha vele megcsinálja, mi a garancia, hogy velem később nem tenné meg.
2017. júl. 28. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden srác, aki meg akarja csalni a barátnőjét, azt kamuzza, hogy nem boldog a mostani kapcsolatában és a levegőben lóg a szakítás :) Le akar fektetni, de nem fogja otthagyni a nőjét. Másik variáció: otthagyja, majd melletted ugyanezt fogja csinálni.
2017. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Minden srác, aki meg akarja csalni a barátnőjét, azt kamuzza, hogy nem boldog a mostani kapcsolatában és a levegőben lóg a szakítás."


ez így van!!!


egy pasival így jártam most, mindennek elmondta a bnőjét, hogy boldogtalan vele, hogy szar a kapcsolata, és hogy agyal a szakításon.


velem flörtölt közben.


mivel elhittem neki, hogy tényleg szakítani fog hamarosan, szépen bele is szerettem, viszont nem engedtem neki szexet, de még kézfogást sem, míg nem szakít a bnőjével.


nos, ez nem történt meg, mert erre az volt a válasza, h. jól megvan tkp.-en a nővel, és nem is áll szándékában szakítani, én meg félreértettem a közeledését.


aha!!!!


az ilyeneknek nincs gerincük, és örülök, h. nem jöttünk össze, én voltam a hülye, h. benyaltam a szövegét.


turira mellettem is ezt megcsinálná.


a bnőjét sajnálom, mert se nem tiszteli, se nem szereti, csak kihasználja.

2017. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hülyeség boldogító. A hit még boldogítóbb. Hidd el amit mond és boldog leszel....
2017. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SubriJózsi válasza:

Én egy szingli pasi vagyok, tessék velem próbálkozni csajok :))

Házinyúlra nem lövünk, mondják sokan.

2017. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!