Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki lehet-e szeretni valakiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet-e szeretni valakiből hirtelen minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 07:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, kihűl a kapcsolat, 2 év után már nincs szerelem biológiailag csak szeretet marad...40/F
2017. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Mindennek oka és célja van.

A szerelem egy idő után elmúlik és átveszi helyét a sokkal mélyebb szeretet.

2017. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Elmúlhat a szerelem az igaz, de itt a kérdező a hirtelen ok nélküli elmúlásra kíváncsi.

A kérdésre a válasz az, hogy nem.

2017. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sikerült egy mp alatt kiszeretni a barátomnak hitt pasiból. Egy végtelenül rideg beszélgetés után teljesen észhez tértem. Azóta is áldom a sorsot, mert megmutatta az igazi bunkó arcát.
2017. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem. Én akkor is szeretem a paismat, amikor ideges és fáradt és esetleg bunkó.
2017. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hirtelen, minden ok nélkül, nem. Mindennek oka van, és folyamatában történik a változás.


Amikor megcsalt a párom, akkor sem ment még jó ideig az, hogy kiszeressek belőle, pedig mennyivel könnyebb lett volna.

2017. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg olyankor ha a szerelem túl hirtelen érkezett, és nem volt idő kiismerni a másikat. Aztán mond vagy tesz valamit és felnyílik a szemed. Pl ha én oda lennék egy pasiért, de hirtelen kiderülne róla hogy rasszista (addig ugye erről nem volt szó) vagy eltenne valamit ami nem az övé, vagy egyéb vállalhatatlan megnyilvánulása lenne.
2017. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Közel egy évig voltunk együtt és jól megvoltunk. És egyik hétről a másikra közli,hogy már nem szeret és már nem is fog tudni szeretni. És semmi kiváltó oka nem volt, csak már nem szeret
2017. dec. 3. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, ezért írtam, hogy minden változás egy folyamat eredménye.

Neked hirtelen jött a tényközlés, ami nem azt jelenti, hogy egyik reggel így ébredt, hogy már nem szeret, benne már ért egy ideje, csak nyilván nem mondta, te pedig azt hitted minden rendben van.

2017. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ez most nem lesz túl képderítő, de velem exem ehte ezt játszotta be. Aztán kiderült, hogy egy barátnőmnek hitt képmutató, utálat macával kavart már x ideje és végül el is döntötte, hogy összejönnek.

Én meg szedjem össze a részleteket, ahogy jól esik.

Nem akarom a saját példám kivetíteni rád, vagy elültetni benned a gyanú magját, de nincs olyan, hogy ok nélkül, hirtelen kiszeretni valakiből.

2017. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!