Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez egy pszichopata?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy pszichopata?

Figyelt kérdés

Teljesen odáig voltunk egymásèrt. Állandóan ment a szeretgetès, nevetgelès, mindent megbeszèltünk.Kívántuk egymást. Többször hangoztatta ,a jövőbeli terveit,amit velem akart átèlni, velem akar megöregedni, èreztem , hogy szerelmes, szeret. Èn is viszonoztam. nem is tudom megfejteni. Hatalmas boldogságot èltem át. Hónapokig tartott. Többször volt szó összeköltözèsről,èn sosem erőltettem, mindig ő hozta fel, ès mivel teljesen stabilnak èreztem a kapcsolatunkat, , belementem volna.

Semmi előjele nem volt a bajnak. Aztán egyik hèten megváltozott, ès szakított , mert már nem szerelmes.

Hatalmas űrt hagyott maga után, teljesen összeroppantam. Hogy kèpes valaki egyik nap mèg szerelmet vallani másik nap pedig elhidegülni?

Èlt már át hasonlót valaki? Hogy dolgoztátok fel?

Voltak már szakításaim előtte, de azok alapból rossz kapcsolatok voltak, azokat is nehezen dolgoztam fel . De egy ilyet vègkèpp nem tudom , fel lehet e egyáltalán. Kèpes leszek e egyáltalán megbízni valaha bárkiben is. ..:'(


2017. dec. 21. 13:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sok minden rá emlèkeztet. Komolyan mèg egy darab krumpli is. .. hogy felejtsem el...

Mèg azt is mondta pont a szakítás előtti hetekben, hogy azt èrzi ez nem csak fellángolás , hanem egy olyan csoda, ami örökkè tart. Teljesen fokozatosan szerettünk egymásba, szèpen ahogy egyre jobban megismertük egymást.

2017. dec. 21. 14:01
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Velem is történt már ilyen kétszer..én is iszonyatosan összetörtem, persze mind a két esetben nőcsábászokkal kerültem össze (naiv voltam és nagyon fiatal). Valószínű egy másik nő van a dologban és napjainkban ez a legegyszerűbb elintézési módja.
2017. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem pszichopata, azokra nem ez jellemző.

Egyszerűen lehet, csak beleszeretett másba, vagy valami egyéb dolog miatt nem akarta fenntartani a kapcsolatot.

2017. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes belèm, hogy kèpes másba beleszeretni :'(
2017. dec. 21. 14:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem volt annyira szerelmes, vagy fellángolás volt neki és elmúlt, nálad meg erősebb volt. Nem vagyunk egyformák, van ilyen, elmúlik.
2017. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy még mindig jobb így, mintha megcsalt volna és hitegetne tovább.
2017. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyáva volt megmondani, hogy már nem szeret, azért hazudott, hogy ne bántson meg, de csak a szakításig bírta.


Én is jártam így. Egyik nap magától mondta, hogy szeret, másnap dobott, hogy elmúlt a szerelem...


Meg tudtam volna fojtani a hazugságai miatt, persze utólag már látom, hogy voltak "jelek", csak mindig leintett, mert csak bizonytalan volt azzal kapcsolatban, hogy mit is érez.

2017. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
19 evesen 15 eves csaj szivatott meg hasonloan ,de csak 2 hetes volt a nagy jaras. Viszont sokaig gyotort hogy nem dugtam meg.
2017. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Mcgalagony17 ***** válasza:
72%

Az én tapasztalataim szerint a pszichopata személy az, aki látványosan azt mondja, amit hallani akarsz, kedveskedik, tenyerén hordoz, aztán amikor a legkevésbé számítasz rá nekiáll lelkileg zsarolni, erőszakoskodni, majd a szemedbe mondja, hogy "ezt azért kaptad mert..". Képesek kéjes vigyorral a szemedbe mondani, hogy élvezik amit veled tesznek. Mivel a te esetedben a hirtelen helyzetet nem követte intenzív lelki erőszak- ahogy levezem- szerintem ő nem pszichopata. Ők eljátszadoznak a másikkal szakításkor mint macska az egérrel. a Saját bőrömön éltem át. :( ;)


23/N

2017. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez az egyik héten szerelmes vagyok másik héten nem, ez egy 16 éves gyerektől is sok lenne. Vagy végig hazudott, vagy egy idióta. Ennyire nem ismeri magát vagy ilyen alattomos. Neked mindegy melyik. 45F
2017. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!