Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak? A barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak? A barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Egy ideje összeköltöztünk, minden szép és jó. De én szép lassan kiszerettem belőle. Ő viszont imád engem és nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem mint embert, de hónapok óta gyűlik bennem ez az érzés, és nem akarom vesztegetni az idejét. Mit tegyek? Sajnálom,hogy nincs valami nyomósabb okom, pl sok veszekedés, eltérések...

Bónusz: ha szakítunk, egy ideig nem tudok majd még elköltözni, szóval kínos a szitu...


2018. jan. 3. 11:05
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
24%

"A szerelem kb. 2 év után elmúlik." - Sajnálom az ilyen embereket, nagyon sz.r lehet nektek.


Ezek itt úgyis a mélyponton fognak rágódni, lépj túl rajtuk, valószínűleg fogalmuk sincs milyen jó érzés boldognak, szerelmesnek lenni. Mondd el a barátodnak amit ide leírtál, hogy mennyire szereted, de szeretnéd megtalálni azt, aki iránt valódi szerelmet tudnál érezni. Bármit teszel, nem lesz neki jó, de szerintem ha szerelmet hazudsz neki még hónapokon keresztül, a végén annál rosszabb lesz neki, hiszen jól át is lesz verve. Másrészt magadnak is ártasz vele, minél tovább húzod a dolgot.

A költözést meg inkább oldd meg minél előbb, szakítás után ne maradjatok egy háztartásban.

2018. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
71%
Mekkora baromság, hogy a szerelem elmúlása miatt szakítanak egyesek... Mit gondolsz, lesz olyan kapcsolatod, amiben örökké fog tartani a szerelem? Idióta...
2018. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Teljesen igazuk van a többieknek, hogy ez csak egy mélypont és még ezer iylen lesz a későbbi kapcsolataidban, egy nagy szerelem esetén is. Viszont ami belőled hiányzik jelenleg az az elköteleződés, ezért tényleg csak a szakítás a megoldás. Minél előbb, legyél őszinte vele, hogy miért és ne maradj ott.


Később is fogsz így érezni, viszont idősebb leszel már és ha elhatározod magad, elköteleződsz, akkor nem fogsz szakítani. Vagy ha igen, akkor 2-3 évente új kapcsolatod lesz.

2018. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
55%

#11


"valószínűleg fogalmuk sincs milyen jó érzés boldognak, szerelmesnek lenni"


Dehogynincs! Jelenleg is boldog és szerelmes vagyok - a párommal, akivel építjük a kapcsolatunkat, akár a nehézségek után is.


Abban nem sok boldogságot látok, hogy állandóan eldobáljam a partnereimet, akikkel amúgy összeillek, aztán folyton újabb és újabb alakokkal folytassak meddő ismerkedést, aztán x idő után újra találjak valakit, akit aztán ismét eldobhatok 2-3 év után.... Ebben mi a boldogság, szerelem?

2018. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
82%
Hülyeség lenne szakítani. A szerelem minden kapcsolatban elmúlik kb 2-3 év után. Ha szereted és jól érzed magad vele, annál többet ne várj. Nagy hülyeség lenne szakítanod, mivel akár hány pasid lenne utána, mindegyiknél előbb-utóbb ez lenne.
2018. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 acelsziv ***** válasza:
77%

Csabikám: Olyan ostoba vagy, hogy az a párját ritkítja. Volt már egyáltalán barátnőd? Nem, nem anyád, nem Gumi Gizi és nem is az ötcombú. Hanem igazi.

Mert tudhatnád, hogy MINDEN folyamatnak vannak mélypontjai. A párkapcsolatnak, a sportnak, a munkának mindennek.

Ezeket fel kell ismerni és áttolni erővel rajta magad.

A kérdező írja, hogy jól működik minden csak nem érzi azt amit szeretne. Na EZ a mélypont mutatója. Mert ha más lenne a gond, akkor másfelé kacsingatnának, veszekednének, ölnék egymást. Érted, kisgyerek? Na most menj vissza a kisautóidhoz szépen és ne szólj bele abba amihez még kisfiú vagy.

2018. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Dehogy múlik el a szerelem. Nem érné meg élni, ha csak 2 szaros évig tartana.
2018. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
62%
Megdöbbenve olvasom a válaszokat. Ennyire rossz kapcsolatban él itt mindenki? 3 év alatt nem itt kéne tartani. 2 év alatt elmúlik a szerelem? Akkor az nem volt igazi szerelem. Persze, minden kapcsolatban vannak mélypontok, de nem 3 év után:) Ne beszéljünk már hülyeségeket. Az ember 10-20 éven át tartó házasság után szokta ezt érezni, nem 3 év "friss" kapcsolat után. Valószínű, nem ő az igazi. Ha megtalálod a magadhoz való srácot, akkor nem is lesz ilyen problémád, hogy ápolni, gondozni kell a kapcsolatot, mert az jön magától. Legyél vele őszinte, és szakíts vele.
2018. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 Lifeishard ***** válasza:
10%

"Ha megtalálod a magadhoz való srácot, akkor nem is lesz ilyen problémád, hogy ápolni, gondozni kell a kapcsolatot, mert az jön magától."


Kérdező!

Ilyet a büdös életbe nem fogsz találni. Az ember ugyanis változik, és ezért a kapcsolat is. A "Nagy Ő" azért az, aki, mert nála ezt nem érzed munkának, kvázi természetesnek tartod, ami történik, úgy érzed, minden jön magától és gördülékenyen halad a medrében. Csakhogy idáig is el kell jutni, az is munka, hogy megtaláld vagy "kineveld".

Én is a többség véleményén vagyok, de megértem a Te oldaladat is. 3 éve vagytok együtt és már több hónapja tart a kellemetlen érzés - lehet, nem volt ez az elején sem akkora szerelem... Azt is írod, fiatal vagy még ahhoz, hogy így érezz: ez is elfogadható. Nem írod ugyan, mennyi idős vagy, de a magam részéről úgy gondolom, az ember fejlődésének, ezáltal a párkapcsolati-érzelmi életének van egy dinamikája, és Te ott tarthatsz, ahol a - lángoló - szerelem mindennél fontosabb. Ezzel szerintem nincsen baj, ezt is meg kell tapasztalni ahhoz, hogy később a helyén tudd kezelni. "Baj" akkor van, ha valaki még 30-40 évesen is ezt keresi, ehhez ragaszkodik: talál valakit, akivel az elején minden klappol, relatíve gyorsan gyereket csinálnak, mert az idő telik, a biológiai óra ketyeg, aztán az érzés elmúlik, a kapcsolatnak vége szakad, és az egésznek a gyerek issza meg a levét, mert sorra rossz mintákat lát... Mi meg csodálkozunk, hogy hová tűnnek a párkapcsolatra alkalmas férfiak/nők...

Ha mindenáron szakítani akarsz, minél hamarabb old meg a költözést és vess véget az egésznek.

2018. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Te szereted őt, az mélyebb érzés, mint a szerelem, kár lenne eldobni, de te tudod... Bánni fogod. A következő kapcsolatodban is elmúlik a rózsaszín köd és szeretet költözik a helyébe.
2018. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!