Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi ez az általános felfogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az általános felfogás sok nő részéről, ha szakítanak egy hosszabb kapcsolatukban, utána rögtön egyéjszakással/szexkapcsolattal vezetik le?

Figyelt kérdés
Csak szerintem érzelmi analfabétizmus ez? Hamis egó, kompenzálás és társai. Miért nem lehet egyedül lenni a hátsójukon, amíg meggyászolják tisztességesen a kapcsolatot?
2018. jan. 13. 00:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10%

Ebben az a legnagyobb baj, hogy a rendes nőket is magukkal rántják, mert szerintük ez a normális.

Több nő ismerősöm is elvált az elmúlt években. A nő ismerőseik, mindegyiket megpróbálták rábeszélni (főleg sikeresen), hogy feküdjön le bárkivel aki szembe jön, mert ettől majd jobban fogja érezni magát. Ez amolyan önbizalom edző náluk. Ha ribizli vagy, lesz önbizalmad. Ezzel persze azonnal elvágja még a lehetőségét is, hogy egy férfinek többre kelljen a szexnél. Persze ezért is a férfiakat okolják, és szidják. Ma már a deviáns a normális, és a divat. Megérett a "fejlett társadalom" a pusztulásra, és mindent meg is tesz, hogy ez minél előbb megtörténjen.

A femináci terror mindenhol ott van.

2018. jan. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%
Nálam pont fordítva volt.Mikor vége lett a 7 éves kapcsolatomnak és padlón voltam,mint a kutya,jöttek a keselyű pasik,hogy dugjunk egyet,mert az nekem milyen jó lesz szakítás után...volt ami már szexuális zaklatásig fajult. Mondanom se kell,hogy még jobban padlóra kerültem,hogy 7 év párkapcsolat után ezt tapasztaltam először a szinglik világában. Fel se tudtam fogni,hogy hogy gondolja bármelyik kretén is azt,hogy én majd az ágyába ugrok,mikor full taccson voltam lelkileg...na szóval ilyen is van.
2018. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
6%
Én teljesen veledértek egyet kérdező 24f
2018. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Missi_Key ***** válasza:
78%

Lol, mivan pattintottad a csajod, aztàn elöbb tul van rajtad, mint te örajta..


Màr nem tartozik neked semmivel, legföképp nem hüséggel, szoval viseld ffiként és ne nyavalyogj

2018. jan. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem állítom, hogy neki kellene ugrani fűnek-fának, de az sem törvény, hogy "gyászolni" kellene a kapcsolatot. Legalábbis nincs ilyen jellegű elvárásom senkitől. Ha érzelem nélkül teszi, elég baj. a maga baja. Ha valamilyen érzelem vezeti rá (pl. a végén már kényszerből volt a kapcsolatban, és visszafojtotta a vonzalmát valaki iránt, majd a kapcsolat után engedett az érzésnek).


Számomra csak az tisztességtelen, ha megcsalnak. Abba mi beleszólásom, hogy mit csinál az exem. Engem nem érdekel.

2018. jan. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Érzelmi analfabéta az, aki nem tudott boldogulni a kapcsolatban, hogy megtartsa azt, viszont arra már képes, hogy beleszóljon a volt barátnő életébe.


Mégis mit tapasztaltál? Nem mindenki abberált, csak azért mert szexel a szakítás után. Mi vagy te, hogy helyettük tudod, hogy mit éreznek.


A kerdésben a saját elvárásaidat fejezted ki a nőkkel szemben, az a bajod, hogy törvényeket állítasz itt fel arról, hogy mi "tisztességes". Szerintem neked tök mindegy, hogy mit is érez a nő, a lényeg, hogy "üljön a hátsóján", mert te ezt így kívánod.

2018. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Attól függ...

-nyomás

-tapasztalatlanság

-remény

-hiszékenység

-függőség

-menekülés

-bosszú

-magány

-felfogás: ha a kapcsolat kialakulása egy folyamat, az elválás is hasonló folyamat.

Ha már szakítanak, akkor a probléma nem az nap alakult ki. Ugyan úgy meglehet gyászolni, mert ugyan úgy egy kapcsolat szűnik meg 2 ember között, csak nem az adott ember hal meg, ha nem a kapcsolat, amit legtöbbször a 2 ember együttesen gyilkol meg...

Ha a gyász már a kapcsolat alatt elindult, akkor mire kilép egyik fél a kapcsolatból, addigra lehet már tudatosul benne annyira, hogy új kapcsolatba kezdjen.

2018. jan. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Mitol vagy te ilyen frusztralt kerdezo?
2018. jan. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%

Baromi egyszerű: a kapcsolat végén (vagy akár egészén) nem volt jó a szex. Most, hogy szingli, nyugodtan kereshet valakit, akivel dughat egy jót.

Elcsábulni se nehéz! A férfiak úgy állnak hozzá kapcsolatban, hogy a nőnek kötelessége őt kielégíteni, tehát ezért neki nem kell tenni semmit. Nincs udvarlás, csábítás, cirógatás, bókok, nincs sokszor előjáték se. Ők is el tudják hagyni maguk, pocakos eresztenek, nem birotválják itt-ott. Naná, hogy a csajok begerjednek az első pasira, akinek jó az illata, feszes a hasa, és több órát! rászán arra, hogy ágyba vigye.


Az a férfiakra szégyen, hogy egy alkalmi szexpartner több figyelmet fordít a nőre, és több önbizalmat ad neki, mint ők tartós kapcsolatban.

Ez a szakítás utáni vadulás olyan, mint a diéta után felzabálni egy tábla csokit.

Egyébként egyetlen dologra utal: a hosszú kapcsolat alatt nem dugott félre a csaj, akkor se, ha nem volt számára kielégítő a szex. Ennyit a ri.bancozásról.

2018. jan. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
Kit érdekel ki kivel dug? Nem ártanak senkinek, sőt... Egyedül a te egodat zavarja...
2018. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!