Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire jó ötlet lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet lehet megkérni a volt barátnőm, hogy töröljön facebookról és mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok híve ennek a szakítás utáni tiltlak-töröllek mindenhonnan dolognak, viszont lehet, hogy ez lenne a legjobb, mivel nem tudom megállni, hogy ne nézegessem és egyre jobban fáj, hogy látom, hogy már mással van. Ha én teszem ezt, az azért nem megoldás, mert bármikor fel tudom oldani és szerintem ez olyan szánalmasan is hat, amikor valaki minden szó nélkül tiltja a másikat. Ehelyett elmondanám neki, hogy bár sikerült vele elhitetnem, hogy érzelmileg stabil maradtam a szakítás után is és nem vert földhöz, de valójában nem így van(ezt csak sikeresen behazudtam, amikor próbáltam visszaszerezni őt), szenvedek hónapok óta és ezzel segíthetne nekem, hogy könnyebb legyen feldolgoznom a szakítást. Ezen kívül valahogy azt is kifejezném, hogy én nyitott vagyok rá, hogy a jövőben még felvehessük egymással a kapcsolatot, tehát valamilyen hidat azért hagynék, amin elérhetjük egymást.
2018. febr. 10. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg.

Én tapasztalatból mondom neked, hogy engem az előző párom letiltott szakítás után, haragudtam, nagyon szarul éreztem magam.

Utólag pedig hálás vagyok, pont azért, amit írtál, hogy nem tudtam nézegetni, vagy felkeresni őt és így hamarabb túl voltam rajta. Valójában jót tett velem.

Úgyhogy én azt mondom, hogy hajrá. Nem ciki mégkérni.

De hozzáteszem, megértelek, én nem lennék képes letiltani senkit.

2018. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te is le tudod őt tiltani, törölni, stb

Vissza tudod vonni? Légy erős es ne tedd

2018. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérd meg, így lesz a legjobb.
2018. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!