Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit éreztetek, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztetek, amikor a szakításon gondolkoztatok, vagy miután azt megtettétek?

Figyelt kérdés

Fájdalmat, csalódottságot, szomorúságot, vagy esetleg azt, hogy minél előbb legyetek túl rajta/jobb túl lenni rajta, mert nyűg (volt) az egész?

Én jelenleg azt érzem például, hogy még a szakítás is jobb, mint az a nagy semmi, amiben most toporgunk.


De érdekel, hogy ti, akik már szakítottatok valakivel, mit éreztetek?



2018. ápr. 3. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig annak a nehezebb, akivel szakìtanak. Ha téged dobnak ki ugy, hogy szereted az illetőt, és nem vagy ehhez hozzászokva, akkor lehet, hogy fájni fog nagyon.


Ha te dobod ki az illetőt, akkor is rossz lesz, esetleg hiányozni is fog, vagy sajnálni fogod. De azért olyan rossz nem lesz, mint előbbi esetben (én egyébként csak azt éltem át).


Szerintem ne várd meg, mìg téged dobnak ki. Szakìts te, aztán rendezd magadban a dolgot, és lépj tovább.

2018. ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Velem is csak az történt meg, hogy én voltam az, akivel szakítottak, én még soha nem szakítottam senkivel, a kitartónál is kitartóbb vagyok, és sosem hittem volna, hogy egyszer idáig jutok.

Köszönöm a válaszodat!

2018. ápr. 3. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mindig màs. Volt olyan akiből totàl kiszerettem talàn soha nem is voltam szerelmes inkább csak akartam volna mert nagyon jó ember, nàla óriási megkönnyebbülést éreztem, hogy nem eszem magam tovàbb. Volt olyan akinél iszonyatosan fàjt mert nagyon szerettem. Tudom, hogy ő is, csak én voltam a biztos pont meg még sok màsik nő. Nagyon relatív lehet könnyű, de nagyon nehéz is, mindegy melyik oldalon állsz.
2018. ápr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is egy ilyen nagy semmiben eltem hosszu honapok ota. Masfel evet voltunk egyutt, szerelmes voltam, de nekem mindig sok problemam volt vele, az utolso par honapban mar nem voltam onmagam, annyira padlon voltam a kapcsolatunk miatt. Pedig nagyon szeretett o is, csak a maga modjan, ami nekem soha nem felelt meg, mindig keves volt. Rengetegszer ereztem, hogy ennel még egyedul is sokkal jobb, hogy sokkal de sokkal jobbat erdemlek, aki megbecsul, aki figyel ram, aki velem akar minosegi idot tolteni, es akinel nem en vagyok a fontossagi lista legaljan. Tobbszor is kimondtam, hogy en ezt nem birom tovabb, de valahogy mindig volt egy utolso nekifutas. Most viszont, hogy tenyleg vege, nagyon padlon vagyok. Magamat hibaztatom, hogy miert nem tudtam en is ugy szeretni ot, ahogy van, elfogadni. Borzaszto nehez. Igazabol minden kapcsolatombol en leptem ki, de mindet rettenetesen megszenvedtem. Persze ezzel nincs mindenki igy, valoszinuleg nalam azert van, mert iszonyat nehezen engedek el
2018. ápr. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!