Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleuntam a kapcsolatba 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleuntam a kapcsolatba 7 hónap után, szeretem valamennyire, de nagyon sajnálom otthagyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt és meguntam. Eddigi leghosszabb kapcsolatom, voltak viták, volt majdnem szakítás pár hete, akkor nagyon féltem, hogy fájni fog, de most már nem annyira zavarna. Egyszerűen nem érzem azt, hogy várom, hogy találkozzunk, szexeljünk, elmenjünk ide-oda. Szex is unalmas, sosem csinálunk semmi újat, ha csak ki nem könyörgöm napokon keresztül, de az extrák kimerülnek a kutyapózban és abban, hogy ő felül van, a többi az én dolgom, ezeken kívül tényleg nem tesz semmi egyebet, szóval már ezt is unom.

Szeretem őt, de nagyon sajnálnám otthagyni, főleg most, hogy teljesen magára maradna. Barátai nagyon eltávolodtak tőle(Nem az ő hibáján keresztül) így rajtam kívül nem igazán van senkije. 1-2 hónapja még eljárt kajálni vagy ide-oda 2-3 barátnővel, de most már azon kívül, hogy eljön hozzám aludni 2 hetente és heti 2-3x átjön, teljesen kimerül a kimozdulás. Szóval, ha elhagynám, akkor senkije sem lenne, pedig én próbáltam segíteni neki, hogy barátkozzon, ismerkedjen, de nem akar, makacs is, meg szerintem úgy van vele, hogy én itt vagyok neki és az elég..

Kötődöm hozzá, rossz lenne összefutni heti 1-2x a buszon, ha már nem vagyunk együtt.

Szakítanék, de nincs rá jelentős okom és sajnálom őt, hogy teljesen magára marad. Kicsit féregnek is érzem magam, hogy a ráunás miatt hagynám el.


2018. ápr. 3. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Neki is ciki, ha sajnálatból vagy vele. Majd találtok mindketten olyat, aki hozzatok való.
2018. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnalattal semmit nem ersz el. Meg ha az oszinteseg fajdalmas is, tobbet ersz vele, ha elmondod neki, hogy szakitani akarsz, az okokat is. A fajdalommal es a magannyal, elobb utobb mindenki megismerkedik.
2018. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van valami konkrét ok, ami kifejezetten unsz, akkor próbálj meg rajta változtatni. Próbáld vele megbeszélni ezt az egészet, és megmenteni. Csináljatok új dolgokat, stb. Hátha valami újra kialakul.


De igazából én is azt mondanám, hogy szakítsatok. Ha szemétnek éreznéd magad, akkor próálkozz az elsővel. Ha nem sikerült, majd utána szakítasz.

2018. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nyilván elolvastam amit írtál, a szexet mindenképpen beszéld meg vele. Ha van valami más, azt is.
2018. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!:) megértelek. Én is voltam így ha ez számít valamit. Először is, szerintem a bűntudatod tudnád azzal enyhíteni, ha utoljára megpróbálnád feldobni ezt a kapcsolatot. Ülj le, és mond el neki, hogy mit érzel, hogy a kapcsolatotok elunalmasodott és szükséged van változásra. Ha szeret akkor nem sajnálja az energiáját, hogy új dolgokkal feltűzeljétek a kapcsolatotokat pl a hálószobában. Elsőre talán sms-ben könnyebb is lehet megnyílni,hogy mit és hogy kebzeltek el. Ha ez sem jön be, tartsatok szünetet. Ha ez alatt az idő alatt semm érzed a hiányát akkor vége. Figyelj nem vagy te egy mártír, hogy vele légy csak, mert sajnálod elhagyni. Ha makacs, akkor az ő hibája, hogy ez a helyzet kialakult. Nem vállalhatód te fel. Legyen már férfi. És ne felejtsd el, te megpróbáltad. Idővel meglátod helyesnek fogod látni. Én úgy látom te inkább barátként, lelkitarskent viszonyulsz hozzá, így nem is csoda, hogy nem tűzel fel, ezért van az, hogy ha szakitanatok hiányozna, mert te egy barátot veszítenél el. Nem könnyű, de adj esélyt magadnak, és neki is, egy új kapcsolat ígéretében(persze csak ha az első módszer sikertelen lenne). :)
2018. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most lett vége egy ilyen kapcsolatnak, én észrevettem, hogy már nagyon megunt engem és csak teher vagyok neki. Ezért inkább rákérdeztem, ha nem kérdezem meg nem tudom meddig húzta volna velem. Nehéz volt a szakitas de jobb igy sokkal.
2018. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem SOKKAL nagyobb patkányság valakivel szánalomból együtt lenni...


Dobd már ki, és hadd találjon ÉRTELMES csajt-pasit magának.

2018. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!