Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm részegen szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm részegen szerelmet vallott, miközben van új kapcsolata, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szakítottunk, túlzott féltékenykedés miatt. Borzasztóan megmérgezte vele a kapcsolatunkat. Azóta van valakije, de többet nem tudok róluk. Viszont a hétvégén egy kocsmába voltunk és ő kicsit sokat ivott. Hazakísértem, és ott náluk azt mondta még mindig szeret, és így még soha nem szeretett senkit. Férfiasan bevallom, azóta is ez a mondat visszhangzik a fejemben, de nem tudom mennyire vehetem komolyan, mert sokat ivott és alig volt magánál. Hagytam neki egy levelet, hogy semmi nem történt az este, a kulcsok miatt viszont majd keressen, hogy mikor jó neki. Azóta se keresett. Nem tudom mit tegyek, ha hívom hozzam föl neki a dolgot vagy inkább mintha mi se történt volna? Lehet nem is emlékszik, vagy nem gondolta komolyan.. Ti mit tennétek?
2018. ápr. 17. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
másfél hónap telt el,új kapcsolatban van és ő volt halálosan féltékeny előtte wtf?
2018. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol gátlásokat old és előtérbe helyezi az állatias lényt, az érzelmeket. Ezért lesznek sokan agresszívebbek, stb.

Ebből az következik, hogy amit elmondott az igaz, sőt komolyan ezt is gondolja, illetve érzi. Az más kérdés, hogy józanon milyen racionális érvek, ellen érvek, gondolatok társulnak az érzelmei köré.

Ez a kérdés valószínűleg számára sem eldöntött tény még.

Biztosan van benne kétely.

2018. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd volt féltékeny, szakított, már egyből új pasija van (micsoda meglepetés...), le is részegedik majd bevallja, hogy téged szeret tehát a mostani pasijával is feleslegesen vagy együtt, utána meg tojik a fejedre.

Igazi főnyereménynek tűnik a csaj.

2018. ápr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így hagynám a dolgokat...majd ha akar valamit, akkor azt pasi nélkül, józanul tegye...ez kissé önalázós, amit csinál...
2018. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonló dolog esett meg velem nemrég, csak nálunk én vagyok a lány. Nem reagáltam le a részeg megjegyzéseket, és nem is kajáltam be őket. Mintha csak egy film lett volna, mindketten úgy kezeltük. Nem beszéltünk róla másnap, pedig amúgy beszéltünk egymással, sőt azóta még vagy kétszer. Mintha mi sem történt volna, de akkor, a helyszínen sem reagáltam le.. Nekem ilyen részeg vallomás nem kell. (mondjuk nálunk nincs a volt barátomnak barátnője) én ismerkedem valakivel, de még nem vagyunk kapcsolatban, nem szoros semmilyen módon az új történet, simán volna vissza utam, mert még le sem feküdtem az új emberrel, de ilyen részeg szerelmesért nem is fordulnék vissza.


Neked is ezt tanácsolom: mintha mi sem történt volna.


Azzal együtt, hogy egyébként valószínű, hogy lehet benne igazság, de ennek akkor sem ez a kulturált módja..

2018. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.Nem józan állapotomban nagyon galád dolgokat tudok mondani,akit szeretek azt ocsmány módon utálom olyankor,akit meg nem,azt meg szeretem.Persze hogy nem keresett,mert nem volt valódi a vallomás.
2018. ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél vele. Ha kellenek a kulcsai, majd jelentkezik, azt lerendezitek, a továbbiakban meg keress inkább egy rendes lányt.
2018. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!