Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Hogyan lépjek tovább, ha úgy érzem, belehalok a fájdalomba?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem, azt hittem, ő lesz az, akivel leélem az életem. Minden tökéletesen működött köztünk. Aztán osszekoltoztunk. Közös munkánk lett. Így 0-24 ben együtt voltunk. Sokat vitáztunk.szinte mindenen Megromlott a kapcsolatunk, majd szakított velem. Otthagytam a munkát, és haza költöztem. Azota nem találom a helyem. Állandóan csak sírni lenne kedvem. Mégis hogyan lépjen így túl, ha úgy érzem, kiszakad a szívem?! 20L/23F
2019. jan. 7. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Ez igy szokott lenni, amikor 20 eveskek azt hiszik hogy ok mar felnottek meg kulon eletet elnek. Igy hat pofara is estel ahogy ez varhato volt es visszakoltoztel fuled farkad behuzva anyadekhoz.


Csak azt tudom tanacsolni neked hogy:


- A kovetkezo kapcsolatodnal ne koltozz ossze 1 honap utan

- Ne gondold azt hogy o lesz a ferjed es minden tokeletes lesz 1 honap ismertseg utan

- De legfokeppen azt tanacsolnam neked hogy 1 evig ne pasikalj, mert a komoly kapcsolat az nem jatek es nem gyerekeknek valo :)

2019. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Arra kell gondolni, hogy ez a normális menete ennek. Most szomorú vagy, aztán egy idő után már csak mosolyogsz majd azon, hogy mennyire megviselt anno a szakítás, pedig a srác a nyomába se ér az utána jövőnek. Addig meg foglald el magad valamivel, hogy ne sokat agyalj rajta. Kitartást neked.



Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset. Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely a szomorú napokban vigasztalja, a nehéz helyzetekben bátorítja, a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti. A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt. Egyetlen szót vésett bele:


"ELMÚLIK"

2019. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!