Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális hogy ezért szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezért szakítani szeretnék a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Durván önértékelési gondjaim vannak, aminek van alapja , egy lúzer vagyok semmit nem értem az életben pedig 29 éves vagy most rúgtak ki a munkahelyemről mert elbocsájtás volt nincs pénzem úgy érzem hogy nem tudom neki megadni azt amit érdemel ő egy tündér nem ilyen embert érdemel mint én. Persze vannak voltak ambícióim de semmi nem jön össze mivel egy örök vesztes vagyok. Nem tudja hogy ezen töröm a fejem , bár hoztam szóba és azt mondta hogy őt nem érdekli hogy nem vagyok gazdag vagy sikeres ő akkor is szeret.
2019. febr. 22. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. Bár ilyen gondolkodással jobb is. Nekem nem kellene olyan pasi aki folyton csak sajnálkozik. Egyébként ha az én pasim mondaná ezt indoknak nem tudnám elhinni. Ez a tipikus jobbat érdemelsz szöveg általában azt takarja hogy nem szeret vagy megcsalt stb stb.
2019. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Plusz van egy nő aki azért szeret aki vagy erre te is nyavalyogsz nem hogy értékelnéd hogy nem a pénzt látja benned.
2019. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális. Hagyd neki hogy ő döntse el veled akar-e lenni, hiszen ezekről a dolgokról ő is tud és esetleg másképp látja. Mármint az elbocsájtásról - és amit te kudarcként fogsz fel, lehet hogy ő másként látja hiszen ha lúzernek hinne már nem lenne veled.
2019. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De szerinted normális az hogy nem tudom elvinni egy vacsorára vagy egy nyaralásra mert annyira csoró vagyok elmegy minden pénz a megélhetésünkre? Szerinted te ilyen életre vágysz . Nálam ez nem tipikus szöveg mert komolyan gondolom készen állok nincstelen magányos életet élni , nem baj ha nekem rossz én már lassan hozzászokok de másnak ne legyen az .
2019. febr. 22. 19:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Komolyan nem is tudom mit keres mellettem lehet hogy sajnálatból látja hogy kretén vagyok
2019. febr. 22. 19:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Veled nagyon komoly bajok vannak. Igen, normális hogy nem viszed addig vacsorázni amíg nincs rávalód. Keress új munkahelyet és lám, ismét lesz pénzed. Nyaralni meg egyébként is felesben mennek normális esetben.

Tehát a lány teljesen normális, veled van komoly gond ha ezek miatt szakítani akarsz. Gyakorlatilag a semmiért törnéd össze szegényt.

2019. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kretén vagy. De nem emiatt, hanem az egész élethez való hozzááállásod miatt. Ezért vagy lúzer.


Mit gondolsz, az életben nem lesznek még problémák? Mit tervezel, mindig megfutamodsz meg nyavalyogsz itt a gyakorin majd?


Nem enne egyszerűbb a nyafogás helyett munkát keresned? ÉS mondjuk lesz pénzed is, ez csak egy állapot. Hogy nem lehet ezt felfogni.. A problémákon túl kell lendülni és menni tovább, nem sírni egy sarokban és várni, míg lemúlik. Mert mindig lesz újabb..


Bocs, de én is elég csóró családból jövök, és ma már én segítem ki anyámékat, de volt olyan is, hogy a páromnál s többet kerestem egy munkahelyváltással, míg olyan is, amikor a pénzem az előző munkahelyemen épp hogy arra volt elég, hogy ne dögöljek éhen..


HA én sem azon lettem volna, hogy előre haladjak, csak megelégedtem volna a sz.rral, akkor még mindig minimálbért keresnék és hálátlan s*ar munkahelyen. Ha többre van motivációd, akkor igenis teszel érte, minden más csak nyavalygás.

2019. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*még mindig minimálbért keresnék egy hálátlan s*ar munkahelyen, és a többi elgépelés
2019. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Összetehetnéd a két kezed hogy van egy bnőd aki nem azt nézi mid van hanem mikyen ember vagy....szted hogy fogja érezni magát ha otthagyod???

Nekem a párom rokkantnyugis volt 100at se kapott, mennyire érdekelt? A legjobb ember volt, es nem volt az a milliomos alfa aki miatt elhagytam volna..


Kapd össze magad, támogat, segít, lelkileg veled van, örülj ennek!

2019. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Totál rosstul állsz a dolgokhoz. Csak képzeld el,hogy vannak még olyan csajok,akik a pasijukat nem pénzeszsáknak vagy eldobható rongydarabnak nézik,hanem szeretik!! Kapd össze magad !!
2019. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!