Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 5 éve szakítottunk azóta 2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve szakítottunk azóta 2x láttam, nem tudom elfelejteni még mindig, mi az istent kezdjek már magammal?

Figyelt kérdés

Én annyira szerelmes vagyok belé eltelt 5 év és még mindíg ,ő az igazi férfi számomra.


Rengeteg férfival ismerkedtem ezalatt az idő alatt , egyikkel sem ment fél évnél tovább mindenkiben őt kerestem. Most is ismerkedem de nemmegy bár azt mondta az illető elfogadja és még adjak időt neki. De tudom hogy nem lesz olyan sosem már mint ő volt. Az első párom. Megkérte a kezem közös jövőt terveztünk... megtört bennem mindent.


Miattam lett vége buta voltam , még fiatalon féltékenykedtem összevesztünk és nem kerestem pár napig ez pedig megtört benne valamit azt mondta ezért szakított. Utánna még 6 hónapig tartottuk a kapcsolatot beszélgetés szintjén sokszor kezdeményezett találkozót de lemondtam. Mikor meg észbekaptam én kezdeményeztem ő mondta le.


Azóta 2 szer láttam , nemtudom ő igen e , de minden este mai napig vele kelek fekszem. Hogy létezhet ilyen??

Nincs semmi emlék a lakásban róla se képek 2 év után mindent kiszelektáltam.


2019. márc. 5. 21:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 5. 22:08
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem belé vagy szerelmes csak egy köré épitett álomképbe aki te akasz nem is létezik

A valoságban probálkozni hidd el találsz mást

2019. márc. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt egy lány ismerősöm, akivel pl. beszélgetésekkel sikerült csökkenteni az ilyen jellegű problémáját.
2019. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megoldottam hogy véletlen arra járjak amerre ő . Egymásra néztünk kb egy 20 méterről , én szinte mint a szikla.. megse tudtam mukkanni se mozdulni. Ő meg végignézett rajtam egy enyhe mosoly és továbbállt. Egy intés se semmi. Ez mindent elmond sajnos.
2019. ápr. 27. 22:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Na azóta valami?
2020. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!