Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyszer csak eltünt az életemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak eltünt az életemből. Nem tudom feldolgozni. Mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

23F

2 éve voltam együtt a párommal. Nagyon Szeretem őt. Az elmúlt hetekben furán viselkedett. Bunkó volt az egyik pillanatban a másikban meg bújós szeretettel teli. Egyik nap egy kellemes nap közepén, filmezés közben kijelentette, hogy ő márnem tud engem szeretni. Nem értettem ez miért történhetett, hisz meg előző nap kaptam a Szerelmes üzeneteket és viszonoztam is. Nem tudtam vele ott értelmesen beszélgetni ezért úgy gondoltam jobb, ha most haza megyek, nem akartam elhamarkodottan kijelenteni semmit.

Ezek után kerestem, hogy beszéljük meg, üljünkle egymással szemben, hogy mégis mi ez. 2 év az 2 év mégiscsak még, ha nem is sok. Hivtam, telefonról letiltott. Írtam, ott is letiltott. Mindenhonnan. Egyszercsak az az ember aki a világot jelentette nekem eltűnt és kizárt az életéből. 5-6 napja nem tudok róla semmit, engem meg megesz a fene. Biztos tapasztaltalt ember is olvassa ezt, az tudja milyen fájdalom lehet. Attól félek, hogy az életben többet nem beszél velem. Azóta küldtem neki egy ajandékot, kedves emlékekkel. Arra kaptam annyi reakciót, hogy köszöni, tetszett neki. De ennyi, több választ nem kaptam. Úgy hiányzik mint a levegővétel. Nem tudom mit tegyek. Persze se barát, se haver nincs akivel megoszthatnám, mert mindenkitől eltávolodtam... A szokásos. Ezért írok ki magamból erre a nyomorúlt oldalra. Már bocsánat.

Köszönöm, hogy elolvastad.


2019. máj. 16. 07:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nekem is volt hasonló, átérzem a szituációt. A párod szakított veled, csak nem volt elég gerinc benne, hogy ezt normálisan elmondja. Gondolj arra, hogy aki így viselkedik, az elég gyenge emberileg, szóval talán jobb is, hogy most végeszakadt.


Ez most nyilván nagyon fáj, az első idők főleg nehezek, de túl kell élned, idővel enyhül és el is múlik a fájdalom, még akkor is, ha ezt most nehéz elhinni, meglátod, így lesz.

2019. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!