Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok hogy zajlott a szétköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy zajlott a szétköltözés?

Figyelt kérdés

Szakítani szeretnék a barátommal. Közösen bérlünk lakást, én pedig nyilván elköltöznék máshova. Azon gondolkodtam, hogy hogyan lehet ezt megoldani. A barátom belepunnyadt a kapcsolatba, nem hiszem, hogy megfordult a fejében, hogy szakítani akarok. Először keressek egy albit, aztán vegyek ki egy nap szabit,pakoljak össze és úgy beszéljek a barátommal? Ez nagyon hirtelen megoldásnak tűnik, főleg, hogy nem haragszom rá. Vagy csak mondjam meg neki, hogy szakítsunk és aztán intézkedjek? De akkor meg nem kínos egy lakásban lenni vele?

22l


2019. máj. 29. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha akkor mondod el, mikor van hova menni.
2019. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Uh, szerintem egy hosszabb kapcsolatban nagyon gaz, ha csak kesz tenyek ele allitod, es mar az uj hely is megvan, mire o megtudja. Engem ez meg lakotars eseteben is nagyon rosszul erintett egyszer, de te tudod..

Persze megertem, ha le akarod roviditeni az egy lakasban toltott idot, szoval akar elkezdhetsz keresgelni is, de szerintem ez egy beszelgetes kellene, hogy legyen, nem tenykozles.

2019. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 10 év után költöztem el. Miután kimondtam, hogy válni szeretnék, utána kezdtem el albérletet keresni. Sajnos még kb. 1 hónapig együtt kellett laknunk. Nekem nagyon nehéz volt, mert ő először nagyon próbált győzködni, hogy maradjak, és utána is próbált manipulálni, játszmázni, érzelmi-zsarolni, és nagyon sok energia volt ezt kezelni, borzasztóan vártam már, hogy végre külön lakhassak. De alapvetően én megúsztam a "durvulást", pedig ő is egy verbális bántalmazó volt, mint sokan mások, de ő leginkább is megilletődött, nem nézte ki belőlem, hogy tényleg meglépem ezt.

Ami nagyon rossz volt, hogy egy-két éjjel próbáltam még mellette aludni a franciaágyban, de az egyik éjjel arra ébredtem, hogy óvatosan hámozza rólam le a ruhát... akkor összecuccoltam és bezárkóztam a nappaliba, és ott is maradtam a költözésig. Ez nagyon rossz volt, nem volt hajlandó megmondani, mit akart, de valójában nem is akarom tudni.

Segített pakolni, meg átvitte a dolgaimat autóval. Nehéz volt, pont egy szomorú szám ment a rádióban... de akkor már olyannyira nem szerettem őt, hogy inkább az "ismerősséget" gyászoltam el.

Szóval szakítás után még együtt lakni nem könnyű, de nem is lehetetlen, hogyha normális a volt párod.

2019. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Anyámhoz költöztem vissza (lehet köpködni, meg fújjogni, ítélkezni).

Közös gyerek is volt már (hú.... Na most még jobban...)

Közöltem, hogy én nem akarom már ezt az egészet (volt rá ok, nem csak úgy meguntam azt kész).

Először jött a "Leugrok akkor a 10.ről", meg hasonló érzelmi zsarolások sorozata... Aztán amikor elmondtam neki néhány apróságot még, akkor volt némi agresszió is.

Végül 2 nap alatt összecuccoltam, és eljöttem a gyerekkel (100 méterre lakott anyám az albérlettől, ahol az exemmel laktunk.)

2019. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Férfiként tanácsolom, keress lakást, béreld ki, beszélj vele, majd kezdj kipakolni.


Bármelyik más sorrend esetén bajod lehet.

2019. máj. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve élünk együtt szakítás után, mert nincs pénzünk szétköltözni. Mit mondhatnék? :D Nehéz ügy. Pénzügyi szempontból jó így, minden más szempontból nem. Albérletárak mellett lehetetlenség szétköltözni, talán most nyáron sikerül, de bizonytalan még így is, hogy rég fel vagyunk rá készülve.
2019. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk mindketten akartuk a szakítást, talán össze se kellett volna költözni, szóval nem ez a baj, mert békében tudunk elválni, de hogy mostantól majd dupla ennyit kell fizetnem az albérletért, vagy összeszedni valakit csak azért, hogy velem lakjon, na, ez a problémás eset.
2019. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!