Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan hoztátok fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan hoztátok fel a témát, hogy szakítani akartok, ha a másik fél nem is sejt semmit?

Figyelt kérdés

Kiszerettem a páromból, de emberileg még nagyon szeretem. Sok közös programot csinálunk és alapvetően boldogok vagyunk együtt, de nekem hiányzik a szerelem érzése. Hogyan hozzam fel a témát, ha a párom nem is számít rá? Bűntudatom van emiatt :/

21L



2019. jún. 5. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nincs szép módja, őszintén, lényegre törően. Fájni fog neki, sajnos ez van.

30n

2019. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nincs felhozás be kell nyögni... kész.


Amúgy meg a szerelem elmúlik. Az az érzés 3-5 évig tart viszont a szeretet örök. Ha te szerelmes akarsz lenni az ideig óráig tart, de akkor igazán tartós kapcsolatod nem lesz.

2019. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

A szerelem mindig elmúlik, a szeretet ami örök.

Kár lenne csak emiatt eldobni egy jól működő kapcsolatot, de te tudod...

2019. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit ragozni, kész részemről ennyi volt, itt a vége.

Az a legrosszabb, mikor megpróbálja valaki megmagyarázni.

Majd feldolgozza. 21 vagy, még most kezded az életet. Ilyen korban még természetes a szakítás. Valami mást szeretnél érezni, mint a jelen kapcsolatban. Az is lehet, később megbánod, mert a mostaninál, csak rosszabbak lesznek. Abból kiindulva, amit a jelenlegiről írtál.

2019. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi feküdtünk az ágyon és akkor közöltem vele.

Borzasztó volt, zokogni kezdett szegény. Részben a családja miatt is szakítottam, és ezt jól tudta, a húga teljesen rá volt tapadva és pokollá tette az életünket, az anyuka meg asszisztált ehhez.

Utána még próbálkozott, egyszer találkoztunk, mert magyarázatot várt. Akkor mondta, hogy az apja és az anyja szerint én megcsalhattam, meg lotyónak tartanak. Hát persze, nem is a drága kislányuk volt az elmebeteg zsarnok, meg nem a családjuk volt beteges.

Tehát a magyarázkodás is felesleges, igaza van az előzőnek.


Ha te már teljesen így érzed, akkor ne húzd tovább. Tényleg rossz lesz.

2019. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha.. HA meg vele marad, akkor meg azt bánja meg, hogy szerelem nélkül élte le az életét és ez mindig is hiányzott neki...



Valamit így is, úgy is megbánsz.

A tömeggel ellentétben én azt mondom, inkább most szakíts és éld meg amit szeretnél megtapasztalni ~20 évesen, mint később 30-40 felé, már gyerekkel, és váljatok egy kiüresedett, unalmas kapcsoaltból, csak akkor még nehezebben.


Itt írta le egyszer valaki jól: ő is azt mondja a gyerekeinek, hogy az érzéseket fiatalon éljék meg, amíg lehet. Ez nem feltétlenül esz rossz dolog, mert a másik hozománya, hogy miután megéled, később már annál kevésbé valószínű, hogy válni fogsz pl egy fellángolás miatt, hiszen már megélted milyen...


Csak eddig a következtetésig sok ember már nem jut el.


Vagy pl amikor az apja beszélt először a kommentelővel, miért váltak az anyjukkal: ott is hasonló dolgok merültek fel, végül akkor együtt is maradtak, ő megszületett. 8 év múlva a férje újra szerelemes lett más nőbe, és akkor váltak.


Szóval csak magadra hallgass, ne a bölcseletekre! Te életed.

2019. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy szakìtàsom volt az is idegroncsà tett sok sok évre. Nekem nem kell több csalódàs 3s tapasztalat én nem akarok beengedni majd elengedni embereket. Lehet ez nàlam valami probléma
2023. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!