Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kiket hagytak el mostanában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket hagytak el mostanában? Hogyan élitek meg?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 02:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Jeleen, mondjuk nem elhagyasnak mondanam, inkabb visszalepesnek. Igyekszem magam tultenni rajta, nehezkes, de idovel jobb lesz. Probalom atgondolni miket ronthattam el es mi az, amiben valtozasra van szuksegem.
2019. júl. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Mi a sztori? Pivátban is írhatod.
2019. júl. 15. 02:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En volnek. Nem tul kellemes...
2019. júl. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostanában, 2 éve volt. De kb olyan mintha most lett volna. Végre olyan, akit tényleg tudtam szeretni. Sajnos ő elég zavarodott, és bizonytalan volt, és nem akart hülyíteni, inkább lezárta. Azóta sem talàltam olyat, aki felé ez mély ragaszkodás megfogalmazódna.
2019. júl. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Azóta sem talàltam olyat, aki felé ez mély ragaszkodás megfogalmazódna."

Lol...

2019. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
5: Mi ezen a LOL te szerencsétlen? Van ilyen, amit az előtted válaszoló írt. Remélem egyszer Te is megtapasztalod.
2019. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem 3 napja szakítottak, egyik pillanatról a másikra. Olyan mintha egy rossz álom lenne, fel se tudtam fogni. Átverve érzem magam és kilátástalannal tűnik minden, enni is alig bírok..
2019. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem 3 hónapja hagytak el egy másikért igy ment a levesbe 4 éves kapcsolatom...
2020. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!