Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal akarok lenni de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal akarok lenni de a szüleim mindig kitalálnak valamit és alig tudok vele lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Takarítsam ki a lakást, vásárolják be, mossak, csináljak vacsorát. Én ezt így nem bírom mert dolgozok is miért nekem kéne csinálni? De ezt csak azóta mondják mióta barátom van nem akarják hogy vele legyek.

Szobamat eddig is takarítottam a többi nem a szülő dolga?


2019. aug. 28. 23:04
 1/6 SHARON TATE ***** válasza:
67%
Ez itt a felnőtt kapcsolatok kategória ergo elmúltál 18éves. Ha így van azt és akkor teszel amikor akarsz. Ha nem válts át a tini párkapcsolatok /családi kapcsolatok kategóriára és ne hagyd hogy a szüleid beszabályozzák mit mikor teszel.
2019. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Vagy mondjuk elég idősnek gondolnak már ahhoz, hogy csinálj is valami felnőtteset? Ha egy kapcsolathoz érettnek érzed magad akkor legyél ahhoz is érett, hogy munka után még bevásárolj és kitakaríts, mert a felnőtt élet bizony ilyen. És nem, ha nem vagy más kisgyerek akkor abszolút nem dolga a szüleidnek főzni-mosni-bevásárolni rád.
2019. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért erőltetik, mert remélik, hogy végre elvisz valaki otthonról a pichába, és akkor is munka után várni fog a bevásárlás, főzés, takarítás. Ne 35 évesen fogj már felmosót először a kezedbe! Még remélik, ha összecuccoltok, akkor ott is maradsz, és nem pattint haza a szívszerelmed egy hónap utan, árra hivatkozva, hogy neki nem egy kisgyerek kéne, aki után eddig anyuci takarított, és azt se tudja, hogy kell bekapcsolni a mosógépet.

Felnőtt embernek mindig őt van a jolly joker, ha a szüleivel túl sok a konfliktus: költözz el! De azért ne felejts el kulcsot adni anyucinak, hogy el tudja végezni a dolgát, és kiganézza a konyhát, a fürdőt, és betegye a szekrényedbe a tiszta, vasalt ruhát, miután bevásárolt.

2019. aug. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mások hogy vannak vele, engem gyerekként is már arra neveltek, hogy a ház, amiben én is éltem, közös felelősség, így nekem is részt kell vennem a teljes ház kitakarításában, amit részben én is mocskoltam össze, a mosogatásban, ami részben miattam is volt szükséges, és társai. Koromnak megfelelően, persze. Mert most nem azért, de ha egy háztartásban éltek, miért a szüleid dolga lenne minden, ha felnőtt vagy és te is dolgozol? Gyerekként a zsebpénzemből nyilván nem küldtek el bevásárolni, de egyébként a háztartás vezetése minden ott lakónak a feladata. Ez igaz a szülő-gyerek kapcsolatra, de a társas kapcsolatokra is, mert ugyanúgy, ahogy most nem csak a szülő dolga a takarítás/bevásárlás/főzés/mosás/akármi, úgy a későbbiekben sem a te dolgod lesz kizárólag ugyanez majd a te saját háztartásodban, akár ezzel, akár másik pároddal együtt.


Amúgy, gondolkozz előre. Főzz meg, takaríts ki, és mire kitalálhatnának bármi mást, már lépj is le. Felnőtt ember vagy, vagy mi, megteheted.

2019. aug. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha felnőtt,akkor meg tudod oldani a házimunkát és a randit is.
2019. aug. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a rinyát, már tizenévesen is volt rendszeresen, hogy én takarítottam ki az egész házat. Közös felelősség, nem csak a szülők dolga.

Ha meg úgy érzed, távol akarnak tartani a barátodtól, ülj le és beszéld meg velük. Elvileg felnőtt vagy, a felnőttek ezt teszik.

30n

2019. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!