Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan akadtam ki vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy honapja vagyunk egyutt, nagyon hirtelen jott a mi kapcsolatunk es mindent vitt.. nap mint nap egyutt vagyunk nala is elek konkretan... volt egy ket kisebb vita koztunk de megtudtuk beszelni....

De a mai napi dolog kicsit masabb..

Volt egy hosszu kapcsolata aminek mar lassan ket eve vege lett. 10evig voltak egyutt ebbol nyilvan eltek is egyutt. Amikor en jottem akkor egy szakitott egy csajjal akivel futo kpcsolatba voltak egyutt talan 2-3 hetig.... ezaltal is jottunk ossze..

Megbeszeltuk nagyvonalakban mindenki multjat ne mastol halljon vissza b..romsagokat..

Korabban talaltam meg extol kapott plusst... postaladan a neve... stb ilyen aprosagok... ezeket en vettem eszre tok normalisan mondtam is neki megbeszeltuk mondta ha van ilyen szoljak de szetnez......

Ennek ket hete korulbelul es ma mikozben takaritottam soha nem kutakodtam nala de az uvegszekreny mogul ram kacsintott egy kozos foto album ami elegge szem elott volt illetve surun nyitogtja is mert italoa szekreny illetve az ekszereit ott tartja..... beleneztem es kozos fotokkal volt tele raadasul volt olyan fenykep ahol a datum nem igazan stimmelt azzal a tok lenyegtelen tortenettel amit o meselt magukrol...... itt ideges lettem beszeltem is vele telefonon h ez mi

A kovetkezo miutan lehiggadtam kicsit gindoltam elpakolok a gardrobba mert mindig mondja mikor pkolok mar be a szekrenybe..... hat ott is kiveri a szememet a korabbi ex csaj nyari kalapja es a legutobbi ex csaj vallfara felaggatott ruhaja zsebebr a fogkefeje gyujtoja aprosagok..... tudtam Rola h ott hagyta a csaj es nem engedte hogy kidobjam a francba a cuccat mert milyen dolog mar az, de azert megis csak az elozo dolog miatt vegkepp kibxxszta az agyamban a dolgokat hogy meg mondja is h pakoljak mar ki vegre a gardrobba ne szxxakodjak hurcolkodjak erre fel ott lognak az exek cuccai es en ezt el is mondtam neki hogy miert varja el tolem h lesegessem nap mint nap a korabbi noinek az ott hagyoty rongyait vagy a kozos fotoalbumtol ne kapjak agyfxxszt amit mar reges reg szakitasukkor el lehetett volna egy dobozba pakolni es eltenni valahova ahogy akar en is meg jo par ember teszi ezt akkor ha szakit.....


O szerinte en csak nagy feneket keritek ennek az egesznek es hogy ez csak ilyen generalt vita szamara ezek a dolgok nem h semlegesek, eszeben sem voltak.........

Es azota elprobaltam neki mondani h ez miert idegesitett fel engem de ugy erzem hogy o ugy gondolja en vagyok a hulye pedig mondtam hogy gondolja magat az en helyzetembe es messzire sem kell mennunk mert az en exemet is allandoan kiszurja barhova megyunk arrol nem is beszelve h jellegzetes kocsija van es minden adott markaju es szinu autot megszol mikor viccbol mikor csipkelodesbol hogy az az auto meg az az ember autoja........


Ne gunyolodjatok legyszives ez full komoly dolog annak ellenere h nem 16 evesek vagyunk mar mikepl lehetne ezt a dolgot ketto k kozott vegervenyesen elsimitani? Nagyon szeretem Ot O is engem de az exek cuccai mellett nem tudtam elmenni szo nelkul.........


2019. szept. 5. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos rossz hírem van.

Ennek a kapcsolatnak vége van, meg is mondom, miért.


Eleve ahogy írod is,normálisember elpakolja z ex cuccait, ha már kiszórni nem akarja őket, főképp ha új nőt költöztet be... Az hogy ez az elfelejtődik, előfordul, de ruhák, fényképek a vitrinben, stb túlzás.. Természetesen ez még nem is lenne olyan nagy gond.


Onnantól, hogy szerinte ez nem is gond, nem érti mi ebben a rossz és miért esik ez neked rosszul, na onnantól vannak a bajok.

Ha már szólni kell neki, hogy pakolja már el az exnői cuccait a szekrényből, ahova épp próbálnál bepakolni, az is gáz, de az, hogy ő ezt "feneket kerítés"-nek veszi, az az igazi gond.

Szóval ha valamit el akarsz érni, ne magyarázz semmi, nem fogja megérteni.

mondd meg neki, hogy amíg az exnő cuccait őrizgeti, te nem fogsz beköltözni, aztán menj oda vissza , ahonnan odamentél .

Ha kiszórta vagy elcsomagolta és elrejtette apadlás legtávolabbi sarkába, akkor visszamész, ha meg erre nem hajlandó, ne sírj utána.

Alapvető tisztelet és empátia hiányát mutatja a viselkedése, nem jársz rosszul nélküle sem.


Eleve a kapcsolat elején az ember csak a szerelmére gondol, neki próbál kedvezni, kedvében járni, tenyerén hordozni.. Most nézd meg ezt a pasit.

2019. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.


A felreertesek elkerulese vegett ket kulonbozo exnorol van szo...

Az egyik futo dolog volt par hetes, neki maradt ott egy ket cucca.... o nem elt vele egyutt nyilvan... akivel evekig egyutt volt az o fotoalbumukat talaltam meg... az o cuccai mar reg nincsenek ott.

2019. szept. 5. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, el tudom képzelni simán, hogy elfelejtette, de megértem én is azt, hogy szarul esett, pláne, hogy utána még szerinte csak nagy feneket kerítesz. Szerintem is, amit az első válaszoló írt, az nem rossz öltet, hogy megmondod, addig ennek nincs folytatása, amíg ki nem pakolja a cuccokat. 30n
2019. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

Oké, azért valahol értsük meg a pasit is! Egy évtizede éltek együtt, amit nem lehet kitörölni, az elég hosszú idő. Nyilván vannak közös (szép) emlékek, amiket nem kell elégetni csak mert összejött mással.


Jó, elrakhatta volna a fotóalbumot de lehet, hogy elfelejtette. Nem kellett volna hisztirohamot kapni, simán csak szólni kellett volna neki, hogy kint hagyta.


Ráadásul X év együttélés után kerülhet még elő sok minden más is, amit ottfelejtett. Hajgumi az ágy alól, stb. Ezeken felesleges mindig kiakadni ennyire.


Lehetnél egy kicsit türelmesebb, ő meg lehetne megértőbb.

2019. szept. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen megertelek, aterzem! Az en parom mindent kidobott ami az exere emlekeztette igaz ok csak par honapig voltak egyutt. De egyszer meg a kapcsolatunk elejen elmentunk egyutt kocsit mosni es segitettem neki takaritani, talaltam egy kozos kepet a kocsiban roluk. Osszegyurte a kepet, kidobta es elsirta magat miattam mert latta hogy se kopni se nyelni nem tudok, es majdszet robbanok, konnyezek. O nem akart bantani ezzel, nem tudott rola. Teljesen a melyen volt. En inkabb a kozossegi oldalakon talaltam kepet nekem az is eleg megalazo volt, de mivel a kedvesem nem igazan ert ezekhez nem hisztiztem csak raszoltam hogy valahogy tuntesse el ezeket. En a helyedbe menekulnek, hisz annyi erot se vett magan hogy a volt szukak utan eltakaritson, nem tisztel meg ennyivel teged. Szep emlek, jo emlek dobozolja be es tegye a padlasra. Ezt szerintem egy normalis no se nezne jo szemmel. De a masik vegkifejlet hogy annyira nem erdeklik ezek a holmik vagy annyira suruek a napjai hogy ezekrol megfeledkezett. Engem ez elkeseritene es hagynam ot a fenebe.
2019. szept. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi a tovabbi valaszokat is.


Tegnap megebszeltuk de en nekem mar olyan szinten ki van az idegrendszerem szerintem hogy mar nem tudok tobb energiat ilyenekbe belefektetni (korabbi dolgaim miatt nem O miatta) es egyszeruen nem jutottunk el oda hogy igen bocsi elol hagytam elpakolhattam volna annak ellenere hogy mar 1,5 eve szakitottunk de meg azzal ervelt hogy az egesz lakas felgyujthatna mert a 6 ev alatt mig egyutt eltek sok dologban benne van a volt nonek a keze..... en itt bele is faradtam mar ebbe a beszelgetesbe es inkabb mar azt mondtam neki hogy teljesen igaza van, 1,5 ev alatt nem volt idod elpakolni a fotoalbumot meg a kalapot meg nyilvan eszedbe se volt hogy az van... datumra is volt termeszetesen magyarazat..... en mar bologattam mindenre..... de meg is tort bennem sztem valami hagyok egy kis idot ennek az egesznek hogy mi lesz belole....

En nem hibaztatom ot, mindenkinek van multja, nekem is sajnos nekem tobbnyire rossz tapasztalatiam is ilyenekkel kapcsolatba es neha fel is jon bennem a deja vu erzes amire semmi szuksegem nincs egy uj friss kapcsolatba.......

2019. szept. 6. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, mert nem kértél lehetetlent, hogy a mozdítható apróságokat tüntesse el. Nem kell ágyat cserélnie (ilyenről hallottam közeli ismeretségben!!!), vagy leszaggatni a tapétát, mert a Gizi választotta. Szóval szerintem nem fújod fel.
2019. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!