Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hagy itthon betegen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy itthon betegen ha szeret? Miért fontosabbak a haverjai?

Figyelt kérdés
Írnak neki és mindjárt ugrik lehet az este 8 óra is mindjárt ugrik nekik. Most is lázas vagyok fáj a torkom és csak úgy lelep hogy majd jövök valamikor puszi.. Nekem ez olyan rosszul esik hogy sírni lenne kedvem. Nincs nekem azzal bajom ha találkozik a haverjaival de ne ilyenkor mikor szükségem lenne rá
2019. szept. 12. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Szanalmas amikor valaki ki akarja csikarni a törödést , visszatetszést kelt bennem is , nöként mondom.

Nekem is volt ilyen csaladtagom hogy ágynak esett ha akarta hogy kicsit foglalkozzanak vele

Az ember ezt megérzi

Hogy te ki akarod sajátitani , lelki ismeret furdalast ebreszteni ha a barataival lenne stb

2019. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem ezen áll vagy bukik, hogy szeret. Örülj neki, hogy ő nem beteg. Nagyon nem tud rajtad segíteni, te beveszed a gyógyszereket, elfekszel, teázol, tv- zel, stb.
2019. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hamvas rétihéja ***** válasza:
78%
Lehet orvos az egyik haverja, és ment tanácsot kérni. :D
2019. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
3-as, hihihi! Amúgy szerencsére nincsenek haverjaim, én inkább otthon ülök és nézem a négy falat. Ebből nem lehet baj.
2019. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Speciel én magam hajtanám, hogy menjen, attól, hogy én látványosan szenvedek, neki nem kell velem szenvednie. Jobb nem lesz, ha néz.

Amúgy meg a lázas torokfájás még nem haldoklás, hogy ne mozduljon mellőled senki. :D

2019. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert ilyen ember mellől menekülni kell...
2019. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 árokpart ***** válasza:
30%
Utolsó! Nagyon szomorú ha így gondolod és a többiek is akik leszólják a kérdezőt.
2019. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Mondtad amúgy neki,hogy szükséged lenne rá? Mert ugye néma gyereknek anyja sem...

Én mondjuk lázas betegen inkább a hátam közepére sem kívánok társaságot..próbálj meg te is pihenni,gyógyulni.

2019. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert mit csináljon nézegessen amíg fél órán belül el nem alszol meg punnyadjon otthon feleslegesen? Mégis mit tud csinálni azzal, hogy beteg vagy? Mi értelme van annak ha virraszt feletted? Nem vagy normális ha ezt elvárod.
2019. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 he84 ***** válasza:
28%
Vélhetően arra gondol a kérdező, hogy segítsen neki, mert gyengébb, nincs jól, esetleg ápolja is kicsit, ne hagyja egyedül, mert ilyenkor magányosabb. Ám aki azzal vádolta, hogy biztos csak kamu, színjáték a betegsége, hogy maga mellett tartsa, az eléggé gonosz, rosszindulatú,. Nem mindenki ilyen, nem is ismerjük a kérdezőt, általánosítani pedig legtöbb esetben rossz.
2019. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!