Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, egy közel 40 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, egy közel 40 évvel ezelőtti kapcsolatból, úgy hogy azóta nem láttuk egymást, valami?

Figyelt kérdés
Egyetemista korunkban jártunk, aztán, már nem is emlékszem hogyan, pár száz km-re kerültünk egymástól. Így telt el közel negyven év. Az IT-nak köszönhetően egymásra találtunk, néhány üzenetváltás után bennem, soha nem tapasztalt, elképesztő vágy ébredt iránta. Mintha benne is hasonló menne végbe. Találkozni nem merek. Közel negyven év, az közel negyven év!
2019. szept. 15. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Persze, h lehet, ha függetlenek vagytok, hajrá.

Nem mersz, ezt nem értem...miért, ő szerinted fiatalabb lett. :)

2019. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem a kinézetre érti szerintem, hanem hogy ennyi idő alatt sokat változhat az ember, nem biztos, hogy minden flottul menne csak mert jártak, és most nem feltétlenül erre gondolok, hogy "már nem rakok cukrot a kaveba" dolgok különböznek ... Világlátás, célok, ízlés, értékrend.


Én megertem a félelmed, mar nem ua. az ermber lehet mint akit megismertel fiatalon.

2019. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet, mindketten arra a közel negyven évvel ezelőttire vágyunk...
2019. szept. 15. 23:53
 4/15 Rockarc ***** válasza:

Szerintem mar most is eleg sokat adott, hogy egymasra talaltatok. Miert sajnalsz magadtol egy talalkozot? Felnott, igen tapasztalt emberek vagytok mar, nem fogtok egymas lelkebe gyalogolni, ha masra nem, de arra jo lesz, hogy jol kibeszelitek egymast. Gyerunk!


43F

2019. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Rockarc ***** válasza:

#3

Nem muszaj jarnotok megint. Baratok nem tudtok lenni? Biztos lenne mirol beszelgetnetek. Igy kell felfogni. Aztan ha megis tobbet akartok, akkor azt majd alakitjatok, ahogy tudjatok.


43F

2019. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Barátok... Rockarc, ez nem egy hollywoodi filmforgatás. Egy volt szerelmes nem akar barát lenni, még 40 év után sem. A kor előrehaladta nem jelent teljes kasztrálást, vágy nélküliséget.

Én nem erőltetném az biztos ezt a nagy egymásra találást. Még csúfosabb vége lehet, mint anno volt...

2019. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Jó, persze magamból indulok ki, de én pl. több, mint 30 éve nem láttam az első szerelmemet, de őszintén, nem is szeretném. Nem azért mert csúnyább lettem, vagy idősebb, meg ő is. Pont azért nem, amit 77% írt. Nem akarok/szeretnék csalódni benne, én rengeteget változtam, és nem hiszem, h ugyanazokkal a szemekkel tudnék nézni rá.

Neten beszélgetve még meg tud maradni z illúzió, de személyesen tuti, h kibukna ez a rengeteg idő, fejlődés, változás.

2019. szept. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De, hogy ne legyek teljesen vészmadár (mert, az nem én lennék), előfordulhat az is, h az idő és vonzatai pont segítenének benneteket, h ami fiatalon nem ment, most végre kompatibilisek legyetek egymással. :)

Én mondjuk ebben az esetben sem szeretnék vele találkozni/egymásra találni. De ez meg az én személyes döntésem. :)

2019. szept. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A filmek szerint igen, a saját érzésem szerint igen, a mai világot figyelembe véve lehetséges. Összesítve: szerintem igen.
2019. szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nos, ezügyben csak találgatni lehet. Van aki így gondolja, van, aki úgy, dönteni nektek kell. Én azt gondolom, ha ennyi évet kibírtatok egymás nélkül, már úgysincs veszteni való. Ha most is van köztetek összhang, akkor miért is ne találkozhatnátok? Másként úgysem fog kiderülni, mi lenne, ha...

Bárhogy is alakul, biztosan érdekes tapasztalat lesz, csak az a lényeg, hogy elsőre ne fűzz hozzá nagyobb reményeket.

2019. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!