Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már részetek olyan igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részetek olyan igazi mély szerelemben ami kölcsönös is volt? Vagy valaki mindig jobban szereti a másikat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik fél mindig jobban szereti a másikat, a fellángolások változnak:)
2019. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Nincs olyan, hogy jobban szereti valaki. Mindenki a tőle telhető maximummal szereti a párját (ha valóban szerelemből van vele), vagy egyáltalán nem szereti. De ezt a mximum szeretetet mindenki máshogy fejezi ki kicsit.

Szélsőséges példával élve az, aki 0-24-ben a párjával akar lenni és csak rajta lóg nem szereti jobban a párját. Csak neki ez az elképzelése egy kapcsolatról, ő így fejezi ki. Bár az is biztos, hogy az ilyen nagyon ragaszkodó, "megfojtósan" szerető embereknél azért vannak sérülések és mentális problémák. De mégis azt szokták mondani, hogy a párjuk nem szereti őket annyira mint ők a párjukat mert nem akar annyit velük lenni. De ez baromság.

Attól, hogy más embereknek máshogy néz ki a maximum szeretetük még nem szeretnek kevésbé mint te őket.

2019. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mindig csak viszonzatlan. Ellenkező esetben nem a gépet, meg a GYK-t nyomkodnánk egész nap. Az igazi kérdés az, hogy TE mit keresel itt, a a kockák birodalmában.
2019. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerelembe nincsenek fokozatok.
2019. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. A vőlegényemmel :) Előtte rengeteg rövidebb-hosszabb kapcsolatom, kalandom volt, de mindig viszonzatlan volt, vagy az én részemről, vagy a másikéról. Már nemis hittem a viszonzott szerelemben, azt gondoltam, hogy mindenki csak érdekből van együtt. Aztán 23 évesen megismertem a párom, aki mindenben megfelelt az elképzeléseimnek, én is az övéinek, mintha csak egymásnak teremtettek volna. Már 3 hét után is simán megkérte volna a kezem, én meg már akkor simán igent mondtam volna :D Szóval létezik a kölcsönös mély szerelem, csak sokszor nehéz rátalálni.
2019. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 LazyJones ***** válasza:
Én most jelenleg ilyenben élek.
2019. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, de nagyon-nagyon rövid ideig volt része a kapcsolatunknak. Úgy fogalmaznám meg, hogy szinte soha nem voltunk egyszerre és egyformán szerelmesek egymásba. 12 év alatt kb. 2-3 hónap időtartam volt az első egy évben, amikor utolértük egymást érzelmileg. Ő igazából csak azóta van oda értem, amióta én már egyáltalán nem szeretem férfiként.
2019. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15 éve tart. 😊
2019. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!