Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-as éveik végét taposók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as éveik végét taposók, vannak köztetek itt olyanok, akik már hosszabb ideje vannak egyedül, (6-7 éve mondjuk) és nehéznek, esetleg közel lehetetlennek tartják azt, hogy párjuk lesz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 20:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%

Én például igen. Csak én kizártnak érzem, hogy valaha is lesz.


Okai?


1.Csóróságom

2.Mániás depresszió

3.Ronda vagyok mint a... igazából nincs jó hasonlítási alap

4.Sosem leszek vékony vagy gizda

5.Az életem céltalan, unalmas és értelmetlen

2019. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én csak másfél éve vagyok egyedül, de 99‰,hogy elkerülő személyiségzavarom van és ez eléggé megneheziti az életem. Nem szeretek emberek közé menni, ha nem muszáj, illetve azt is utalom, ha hozzám érnek. Úgyhogy egyelőre ilyen háttérrel nem is erőltetem a párkeresest.
2019. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert alkalmatlan vagyok rá ,életképtelen vagyok, depresszió ,előnytelem külső, de már nem is vágyok rá, elfogadtam, így könnyebb
2019. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Én már beléptem a 3X-be, és hasonló ideje nincs senkim. Lehetett volna ez idő alatt, (most is 2 nőnek bejövök), de ahogy telik az idő, egyre inkább úgy érzem, hogy nincs szükségem nőre. Úgyis defektes mind, még az is, akiről nem gondoltam volna.
2019. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, 5 éve egyedül. Egy párkapcsolatom volt, de az is a megalkuvásomon alapult.

Az élethelyzetem, a munkám miatt nem tudok új embereket megismerni. Itt nem írnám le, privátvan elmondhatom. És egy jó ideig még így leszek, szóval nem látok esélyt a változásra.

2019. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok egyedül. Állítólag jo pasi vagyok, szoktak is kezdeményezni a nők. A múltban annyiszor átvertek, kihasználtak, hogy senkit nem tudok közel engedni magamhoz. 29 F
2019. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom , hozzátok, ugyanezek a tapasztalatok.


4, 5 éve egyedül, 27/L

2019. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Hát nehéz természet vagyok szerintem.

A hobbim is sok embert elriaszt.

22/f

2019. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! 31/F vagyok, tudok azonosulni az itt leírtak nagy részével. Jöhetnek még válaszok.
2019. szept. 27. 21:01
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

23/f


Én próbálkozok, de semmi... ilyen korba a legtöbb lánynak már van vagy volt valakije, nekem meg senki soha és ez így már kezd ciki lenni.

2019. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!