Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ha udvarolnak nektek?

Figyelt kérdés
Vagy már nem igénylitek?

2019. szept. 19. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De, szeretjük
2019. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az mindig jól esik! De nem kell folyamatosan és túl csöpögősen, mert az már kevésbé hihető. Legjobb, ha egy kis humorral van fűszerezve.
2019. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném
2019. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez olyan mintha egy pasitól azt kèrdeznèd szereti e ha szexelnek vele. :D
2019. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha meg tudja találni az aranyközéputat és tényleg őszintén jön neki akkor igen. A túlzott, nyálas talpnyalás engem inkább taszít, a kommersz "romantikus" dolgokat (vörös rózsa, cuki szives biszbaszok, gyertyafény, idétlen becenevek) szintén nem szeretem. Meg nyilván nem mindegy, hogy csak azért csinálja mert össze akar szedni és erőltetett az egész, vagy pedig tényleg ilyen ember és természetesen jön neki. Ami nekem még számít, hogy ezt ne csak 1-2 hónapig tudja csinálni. Nekem alap a minden napos, kölcsönös udvarlás sok év után is.
2019. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő szereti. A balfékeket, meg az erőszakos, nyáladzó majmokat nem szeretjük.
2019. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretjük!

És ez az amit sokan nem értenek hogy "egyenlőség" alatt nem azt értik a nők hogy ne udvaroljanak. Csak szimplán egy nő is megteheti anélkül hogy furán nézzenek rá.

Ettől függetlenül a legtöbb nő szereti ha udvarolnak, ha meg akarják hódítani ha a férfi mellett tud nő lenni. Nem pedig két nemtelen semleges izé.

2019. szept. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon adnám az érzést😉😉
2019. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!