Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mi lenne az a gesztus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi lenne az a gesztus, ami számotokra jelentené, hogy a nő jelez nektek, esetleg kezdeményez?

Figyelt kérdés

Normalis válaszokat kérek


N


2019. okt. 24. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Valamilyen közös program fölvetése szerintem elég egyértelmű lenne.
2019. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak úgy elkezdesz vele beszélgetni, kikéred a véleményét, elhívod hogy kísérjen el valamerre,közben mosolyogsz rá és gyakrana szemébe nézel, szerintem ezeknél nincs egyszerűbb jel, így akármelyik pasi jól érzi magát melletted.
2019. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Egy mosoly miközben rám néz, szerintem egyértelmű jel. Ha kezdeményezni akar akkor a megszólítás.

F

2019. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát a nonverbális jeleket alapból adod ha nő vagy, csak a férfitársaim túlnyomórésze nem ismeri fel, így azt javaslom, hogy véletlenszerűen érintsd meg, pl ha beszélsz hozzá, vagy kérdezel, esetleg kérsz tőle valamit.
2019. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
32%
Ha elhív valahovà ilyen hogy nèzz mosolyog nem minden fèrfi tudja hogy mit jelent adj konkrèt jeleket neki
2019. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Néha a verbális jelzést is le kell kottázni nekik...


Régen amikor még ismerkedtem volt egy olyan szériám(10sráccal randiztam) ahol 10ből 9nem értette amikor megpusziltam, szimpatikus vagy, lenne kedved hátha, na ezt talán megértik. Persze a 9 mamlasz később csodálkozva kérdezte, hogy miért nem mondtam, azt hitték csak kedves vagyok, ha ők azt tudták volna.

2019. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Élőben: ha figyelne; összeérne a tekintetünk, és akkor enyhén egymásra mosolyognánk. Vagy ha a közelemben van, akkor pl.: a lába hozzám ér. De lehet az is, hogy beszélgetés közben megérinti a vállamat.

Szóban: ha rám ír:). Kezdeményez.

2019. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Lesmárol.
2019. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pl nem veszek tudomást a kedvességről, rengeteg félreértésre ad okot. Csak konkrét dolgokat tudok értelmezni, pl elhív valahova.
2019. okt. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!