Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből vehetem êszre hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beott27 kérdése:

Miből vehetem êszre hogy a paim megcsal? Meg akar csalni?

Figyelt kérdés
Megcsalás,?

2020. jan. 12. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a paim?
2020. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

A pasija. :)

Flört másokkal, magánélet mellett való kardoskodás, tőled való elszigetelődés, drasztikusan megváltozott szokások, titkolózás, hazudozás....nők esetében is ezek a jelek amúgy.

2020. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem teljesen nyitott veled, ott van valami, amiről nem akarja, hogy tudj. Én sem vagyok az a minden lében kanál típus, tisztelem a párom személyes dolgait, de ha nem tudnám azt, hogy mindent megmutatna és mindent megnézhetnék, ha akarnék, nem lennék nyugodt...


A semmibe órákra lelépések, a telefon magával hurcolása és lejelszavazgatása, a fura új elfoglaltságok, amikről nem tud semmit részletesen mondani, csak arra használja őket, hogy épp mivel van elfoglalva (ne vicceljünk már, ha valaki valamivel aktívan foglalkozik, az megtölti a gondolatait, értelemszerűen gyakran beszél róla és szívesen).

2020. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megváltozott viselkedés (zavarban van, idegesebb, kritizál, vagy éppen sokkal nyájasabb a szokottnál). Keresztkérdésnél görcsös, támadó, kerüli a szemkontaktust.

A telefon használatot mellőzi a jelenlétedben.

2020. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk az elsö jel volt hogy a rozsaszin ködös szerelemben (kapcsolat eleje max boldosàg)egyszercsak varatlanul hirtelen a semmiböl elkezdett féltékenykedni.

Megis lepödtem hogy a MI full szerelmes kapcsolatunkban hogy lehet egyaltalan ötlet/tema barki mas is.

Aztàn kiderült hogy valojaban neki van vaj a fején.


Szoval abban biztos van igazsag hogy töle szokatlanul kezd viselkedni.

2020. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5.vagyok. igen a kritizàlàs is! Neki àll a pàrjàt kritizàlgatni masokhoz hasonlitgatni a hibàit keresni. Iszonyat jellemzö!!
2020. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat az az igaszsag H bele tudok lépni a közösségi oldalába pl a Facebookra deee volt már rá eset H kamu profilt csinált és azt észre vehetem a más nőbe szerelmes??
2020. jan. 12. 19:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha téged kritizál hanyagol stb. De ha kamu profilt csinál akkor van rá oka. Én nem biztos, hogy foglalkoznék vele.
2020. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!