Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hízott ennyit mellettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hízott ennyit mellettem? Másnak is pocakos lett a párja mióta együtt van vele?

Figyelt kérdés
21 kg 5 év alatt. Én is felszedtem egy 10est. Miért hízunk a boldogságtól?
2020. jan. 22. 21:55
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
98%
Kényelem az a szó, amit a boldogsàg helyére akartàl illeszteni.
2020. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi van Norbi Réka jól főz?
2020. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
A parom semennyit nem hizott az elmult 4-5 ev alatt, miota egyutt vagyunk. Nekem lassabb az anyagcserem, de alig eszem valamit munkanapokon, igy nem hizom. Felmondtam, pihentem kicsit itthon, nem voltam tul aktiv, ezalatt hiztam valamennyit, de nemsokara kezdek masik helyen, ugyhogy kb 1-2 honap es lemegy ujra az a par kilo.
2020. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

A boldogságnak nincs kalóriatartalma... :)

Amúgy párom is kicsit magára szedett. De tavasszal mindig nekifeszül az edzésnek, hogy a karácsonyt újra végigzabáljuk. Én mióta kapcsolatban vagyok, fogytam kb 8 kilót. Mondjuk nagyon sokat stresszelek, függetlenül attól, hogy a párom egy angyal.

2020. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Az én pasim is meghízott ,nem dolgozik egy ideje így egésznap fekszik,zabál játszik a szgépen.

Egy ideig jól alt neki a plusz de már soknak érzem ,nehezen mozog és nagyon ellustult.

2020. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos a kor előrehaladtával hízékonyabb az ember . 20-30éves korom közt bármenyit ettem lassan jöttek fel a kilók ha akartam ,gyorsabban le mint most. 30 felett gyorsan jönnek fel, és nagyon nehezen le.

Másik dolog talán,nincs benne tudatosan vagy nem tudatosan a hódító ösztön. -Ezt nőknél figyeltem meg. Amikor fogyni akar ",hogy a párjának legyen szép",hopp képbe jön egy harmadik. -

Sok nő nem szereti,ha a párja sokat hanyagolja és a haverokkal csinál programot. Ezek a programok általában mozgalmasak (foci,evezés,túra, disco,koncerten tombolás) ahol kalóriát egetne. Helyette együtt főzés, pizza a tv előtt... ezèrt hízlal a bódottá. Ja a szex is ha szenvedélyes kiadós kapcsolat eleji menetekből rutin műveletté válik is kevesebb kalóriát éget.

2020. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Màr megvan a tàrs, szerelem, boldogsàg, nem akkora a késztetés, hogy az ember odafigyeljen magàra ( ez személyfüggő).

Mi is elhíztunk mióta együtt vagyunk. Én màr eleve kövér voltam, mikor összejöttünk. Aztàn meg màr együtt ettünk, nem figyeltünk a minőségre, a tartalomra. Ràm +45, a férjemre + 36 kg ment fel kb 9 év alatt. Nàlunk, lehet furàn hangzik, de szex terén nem okoz ez gondot, màrmint nem zavarja a màsikon egyikünket se a plusz. A a szerelem, a vonzalom ( szexuàlis vàgy) ugyanúgy megvan.

Kiderült hogy beteg lettem és màr amúgy is borzasztóan éreztem magam, szóval nàlunk inkàbb egészség mintsem esztétika miatt jött a vàltozàs. Majdnem 1 éve életmódot vàltottam, azóta fogytam 36 kilót, szép lassan megy lefelé, és folytatom tovàbb, a férjem is érzi, hogy nem jó neki sem ez a felesleg, ő is csatlakozott, 15kgnàl jàr.

2020. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Mi mindketten fogytunk, ilyenkor mi van?:))
2020. jan. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez jó kérdés.

Barátnőmmel is így van.

én napi 3x trónolok fél órát a wcn. úgy elszokott zsibbadni a lábam, h egyszerüen nem birok menni, mikor felkelek, elesek a wc ajtóban, stb.

de nem megy a hasam v ilyesmi, csak nagyon gyors az anyagcserém. ha teleeszem magam 1 napig olyan vagyok mint egy hordó, kb háromszoros a méretem, de amint kifosom magam, vissza is áll alapra. Szinte hihetetlen.

2020. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
#9 és szerinted egészséges vagy minden téren?
2020. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!