Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, h beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, h beleszerettem valakibe aki nem is biztos, h létezik? És mind ez egy zene hatására?

Figyelt kérdés

Fél éve ért véget egy hosszú kapcsolatom ami miatt nem csak az ex barátnőmben megismert értékek létezését kérdőjeleztem meg,hanem mindent a világon ami boldoggá tehet. Elfordítottam a fejem, vidékre költöztem és ahol tudtam büntettem magam, h érezzem élek még.

Hónapok óta csak dolgozom és a ház körül tartom fenn a rendet. Semmi szórakozás és nem is igényeltem de tegnap minden megváltozott!

Véletlenül meghallottam egy zenét ami úgy hasított szíven mint ha egyszerre kaptam volna mindet amit elvesztettem. Nem tudom megmagyarázni de úgy érzem, hogy szerelmes vagyok őszintén, tisztán és őrülten.

30f



2020. jan. 26. 02:21
 1/3 A kérdező kommentje:
2020. jan. 26. 02:23
 2/3 anonim ***** válasza:

Ki vagy éhezve a szeretetre, szerelemre. Most fél éve próbálod magadba fojtani az érzéseidet, meg társad sincs és ez a szám hitelen előhozta a vágyaidat.


Nekem hosszú évek óta van párkapcsolatom, de párommal szemben már elmúltak a nagy érzelmek. Viszont hiányzik a szerelem. Ha hiszed, ha nem, két éve beleszerettem egy z kategóriás színészbe. Róla szoktam fantáziálni és belevetítem azokat a dolgokat, amelyekre vágyom. Tudom, ez tök hülyeség, de nálam így jön le ez a dolog.

2020. jan. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is hiányzik neked valaki és az egyedüllét miatt jött ez ki.
2020. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!