Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan esik rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégám diszkrét kapcsolatot akar kezdeni, hogy ne tudják a kollégák, amit meg is értek, egyelöre nem is kell nagydobra verni semmit

Kitaláltam, hogy menjünk kávézni, úgy, hogy az ö autójával. Hát nem örül az ötletnek, hogy együtt lássanak, megvan az esély, stb

Ok, ezt is megértem. De akkor miért vitt gond nélkül egy másik kolléganömet, mindenki elött bevállalva, hogy együtt mennek el, és mindenki gondolhatott amit akart, épphogy nem érdekelte.

Azt mondta, hogy semmi nincs köztük

Amit nem hiszek, szerintem az jobban bejött neki, ha nem ugyanazt a szöveget mondta neki, mint nekem és van több okom is ezt feltételezni



2020. márc. 19. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra az esetre tartogat, ha a másik csaj nem jön össze. Akkor is csak dugni. Szerintem...
2020. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igy van, akkor az jon le, es ne vedd magadra, hogy ot felvallalna, ha kellene. Teged meg megsem. Duci baratnom volt igy. En szemely szerint ezt olyan lealacsonyitonak tartanam, hogy elmenne a kedvem az egesztol.
2020. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A) Téged szégyell

B) Nem mások elől kell titkolni, hanem A MÁSIK elől

c) csak dugni akar, de elfogadja, hogy hosszú út vezet oda, hogy bejusson a bugyidba, addig szeretné futtatni a többi projektet/projekteket is.

2020. márc. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem hogy fel se vállalna téged, mással is kavar közben és te mégis összejönnél vele? Ezek után nem hittem volna hogy még lelkiismereted is van.
2020. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A másiktól se akarhat többet szerintem, mert foglalt pasi.

Engem nincs miért szégyelljen, mert pontratett csinos nö vagyok

2020. márc. 19. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed szánalmasnak hogy hárman kűzdötök egy ilyen köpönyegforgató alakért? Annak ellenére hogy csinos, értelmes nő vagy nem sok önbecsülésed van. Keress inkább valakit, aki szeret téged és csak veled foglalkozik.
2020. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha foglalt akkor mit akarsz tőle?
2020. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szard le ezt a kétszínű pasit!


Engem is keresett már ilyen pasi, aki 100-at szédített egyszerre de dugásra jó lettem volna neki.

Fölösleges ilyenekre pazarolnod az idődet, ha semmi komolyat nem akar tőled, higyj nekem!

2020. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szép és okos nőnek tartod magad, akkor viselkedj is úgy! Felesleges ilyeneken agyalnod. Megvolt neki a fél gyár, csak égeted magad, ha loholsz utána. Amúgy is te jössz ki ebből rosszul majd, bármit csinálsz. Csak szólok!...
2020. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ö lohol utánam és igy az az érzésem, hogy vesztek valamit

Kösz amúgy

2020. márc. 19. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!