Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érhet ennél szerencsétlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érhet ennél szerencsétlenebb dolog is a szerelemben?

Figyelt kérdés
Történhet annál rosszabb és szerencsétlenebb dolog a szerelemben mint az hogy valakibe szerelmes vagyok de ezt ő nem viszonozza? Hogyan lehet ezt elfogadni hogy ne váltson és ne róla szóljon minden napom?
2020. ápr. 22. 21:37
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bántson. Az szerettem volna írni váltson helyett...
2020. ápr. 22. 21:38
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Welcome to my life. Nő vagyok és velem is pontosan ez volt mindig. Megtanulod majd elviselni ezt az érzést is.
2020. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ettől még lesz rosszabb is nyugi, egyszerűen nem viszonozza, hát lépj túl rajta, jön más, ne gondolj rá
2020. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1# én férfiként élem ezt át de nem tudom sajnos kezelni. Felemészti a lelkem.

2# mi az ami még ennél is rosszabb ebben a témában? Ennél rosszabb szerintem alighanem.

2020. ápr. 22. 21:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Írhatsz priviben, érdekel:D
2020. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Érhet rosszabb, persze, nagyon csúnya történetek vannak. De ez is épp elég rossz.

Ha nem találkoztok (gyakran), akkor könnyebb... De igazán segíteni csak az fog, ha jön valaki, aki legalább ugyanilyen erősen hat rád, és végre kölcsönös is lesz.

2020. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Igen, pl. ha megver/megcsal/megöl/elveti a közös gyereket/válásnál visz mindent.


Még egész jól jöttél ki belőle.

2020. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok már 2 hónapja. 1 hónapja nem beszélünk, nem találkozunk. Így könnyebben megy a felejtés, de nagyon nehéz. Itt csak az idő segíthet és ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. Én is egyre jobban vagyok.
2020. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült rosszabbat összehozni, összejöttem vele, aztán szakítottam és lejarattam magam a szemében, most még reménytelenül szeretem és azzal a tudattal hogy én cs.sztem el :D
2020. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Welcome to the club! Ez kb az 5. ilyen élethelyzetem, de már egész jól hozzászoktam. A legutóbbinál kb 3 percet sírtam csak, de attól még nehéz a lelkem, viszont az a tudat vígasztal, hogy szar èletem lett volna mellettük!
2020. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!