Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha emiatt gondolkodo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha emiatt gondolkodok a megcsaláson is? Tapasztalatok? L

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt,ő akarta jobban a kapcsolatot,de belé szerettem közben tényleg. Viszont részéről nem látom ezt annyira..ha pl nem vagyunk együtt nem azt mondja,hogy hináyzom,hanem hogy jaj már úgy megszoktalak,nem hiányzol csak megszoktalak furcsa,hogy nem vagy itt. Ha együtt is vagyunk alig mutatja ki a szeretetét.Én pedig azon kapom magam folyamatosan,hogy vágyom rá,hogy csókolgatnám folyton,bele nézek a szemébe és ahh végem. De másrészről meg zavar nagyon,hogy úgy érzem ő nem szeret eléggé. Erről már beszéltem vele,mindent elmondtam többször is,hogy zavar,hogy nem ölel vagy csókol,hogy nem fejezi ki eléggé. Sokszor mondja neki idő kell és még több idő. Úgy érzem soha nem lehet az enyém igazán. Annyira zavar a dolog,hogy már azon gondolkodtam ha őt ennyire nem érdeklem akkor lehet jót tenne nekem,ha találkoznék mással is néha...akkor nem vágyódnék folyton a barátomra talán józanabb lennék. A barátom szerint én álomvilágban élek,mert szerintem akik tényleg szeretik egymást nem néznek meg másokat az utcán és nem vágyódnak mások után. Ő kijelntette,hogy el nem várhatom tőle ezt sem és ne éljek mesevilágban ő egy felnőtt férfi. Sokszor annyira nyers és realista úgy érzem engem gyilkol érzelmileg azzal,hogy ennyire rideg és ha látja rajtam hogy éppen bánt az,hogy rideg velem azonnal észreveszi és addig nem nyugszik amíg újra nem esek vissza az ő imádatába.

szakítani nem akarok vele ,de nem tudom hogyan érhetném el,hogy ő is szeressen?? Én tényleg megteszek érte kb mindent,nagyon jó vagyok hozzá . Nem mondom,hogy ő rossz lenne,de nem érzem a szeretetét és nagyon nyersen beszél velem. Ezért gondoltam arra nyitnom kellene mások felé..


2020. ápr. 25. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez halott dolog ha az eleje is ilyen szinten nyögvenyelős és már a meg csalás is eszedbe jutott. Szerintem nem tudod elérni nála, hiszen az vayy jön, vagy nem, az is lehet, hogy ő ilyen típus és soha nem is fog változni.
2020. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért süllyednél a megcsalásig egy ilyen tróger miatt, ha ki is dobhatod?
2020. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Téged is az eszedért szeretnek
2020. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Lehet az egom miatt van,nem tudom elvilseni,hogy nem szeretett belém úgy ahogy azt vártam. Még az elején azt mutatta,hogy halálosan szerelmes azóta meg kb semmi.

Többre vágyom,mert szeretem őt kb bármit megadnék érte,de folyamatosan mintha kb ellökne magától. De azt mondja közben meg,hogy ő szeret meg néha tesz olyan emgjegyzést is mintha ő félne attól,hogy én majd szakítok vele. Egyáltalán nem értem ezt az egészet,elvielg ex barátnője miatt ilyen jeges,mert ott nem mutattak ki semmi érzelmet. De én nem bírom ezt. Valami tanács?

2020. ápr. 25. 17:35
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
ha három hónap után megcsaláson gondolkozol, akkor szakítsál
2020. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindenkinek megy olyan jól az érzelemkimutatás. Lehet titokban azt gondolja, de nem tudja kifejezni. Sajnos én sem tudnám/tudtam. Ez nem akarat kérdése, sajnos.
2020. ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogyha szerelmes lennék, igazán, akkor a megcsalás mint opció fel sem merülne benned.


Ez itt csak az egodról szól. Sikerül megszelídíteni vagy sem? De fêlek, ha elérnéd, hogy legyen közvetlenebb veled, akkor meg azért mennél tovább mert megkaptad, amit akartál.

2020. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7, ez lehet igaz. de pont ezért lenne jó,ha kimutatná az érzéseit hamar így kiderülne,hogy tényleg akarom őt vagy sem...
2020. ápr. 25. 18:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Feltűnt egy másik férfi is a színen, vagy miért gondolkodsz megcsaláson már egyből?
2020. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Te csak azért kellesz neki hogy megdugjon és ő is azért kell neked hogy megdugjon. Itt egyik oldalról sincs szeretet, szerelem.

Az a kapcsolat egy nulla.

2020. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!