Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom saját, illetve a barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom saját, illetve a barátai elmondása alapján is “érzelemmentes”, és nem a szavak, hanem a tettek embere. Mikből érezhetem, hogy ha tényleg szeret?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttél vele, ez még nem volt nyilvánvaló, kérdező?
2020. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint micsoda?
2020. jún. 16. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ő ilyen érzelemmentes.

Illetve, ha ez neked probléma, akkor tulajdonképpen mi volt az, ami megfogott benne?

2020. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hol írtam hogy probléma? :D Egyébként nem, nem volt nyilvánvaló, többek közt azért sem mert ő tette meg az első lépést. Mostanában jött ki, ahogy érzelmekről beszélgettünk.


Éreztem már úgy hogy szeret, és tudom hogy ha az a típus lenne, hogy kimondjon ilyeneket is hazudhatna is. Csupán kíváncsi vagyok, hogy akinek volt ilyen férfival kapcsolata, náluk hogy mentek a dolgok. Csak nem bűn hogy szeretnem megérteni a párom lelkét. Vagy valami olyasmit.

2020. jún. 16. 20:02
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Te az Ő lelkét szeretnéd megérteni, de mi azt se tudjuk ki ő. Érzed azért ugye, hogy ez a kérdés kb értelmetlen?

Tök idegen emberek nem látnak bele egy másik idegen emberbe neten keresztül 4-5 mondatból.

Valamint "érzelemmentes" emberek sem egyformák.

2020. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi típus vagyok mint párod, de az én esetemben pl. nincs sok mindent amit meg lehet érteni, szimplán érzéketlen vagyok. Nem is voltam talán még sohasem szerelmes. De azért közeledtem mindig az aktuális páromhoz tehát érezte, hogy szeretve van. Szóban viszont sosem mondtam senkinek sem, hogy szeretem.
2020. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki nem mutatja ki, vagy nehezen az érzelmeit, az nem egyenlő azzal, hogy érzelem mentes. Sokféle módon ki lehet mutatni, figyelmességgel, szavakkal, bókokkal, érdeklődéssel, intimitással.
2020. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod éhes vagy, már csak egy csíkot látsz belőle mert elrohant pizzáért. Mondjuk lehet hogy te épp lecsót akartál enni, de az ő szeretete az ennyire tetteken alapul. :)
2020. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érzelemmenteseknèl pont azt fogod érezni, hogy sivatag, nem érez. Minden csak mímelt empátia kedvesség, eröltetett mosoly meg ilyenek.
dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*látszik olyanokbol is hogy pl egyutt soha nem nevettek egy jóízűt, nincsenek olyanok se hogy ugratjátok egymast, nincs közös nyelvetek se, saját szavaitok v kifejezéseitek.


Meg úgy évek múlva látod magadon is hogy nem igy nézel ki mint aki szeretetben élne.

dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!