Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány éves korodban lettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korodban lettél szerelmes gyerekkorodtól fogva és mennyi ideig tartott az érzés?

Figyelt kérdés

Idősorrendben érdekelne, azzal a plusz infóval, hogy plátói volt vagy sem és a nemed, korod.


Ez az enyém:

6 évesen és 15 éves koromig tartott (plátói)

15 évesen és 2 évig tartott (egy hollywoodi sztárba)

17 évesen és kb. 27 éves koromig tartott (plátói volt - lehetett volna több is, de elszúrtam)

29 évesen és kb. 38 éves koromig tartott (feleségül mentem hozzá, valamennyire viszonzott volt)

40 évesen - ezt inkább hagyjuk


42 N



2020. júl. 20. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:

15-21ig, jartunk, de aztan vege lett.


Ennyi, igazabol azota nem voltam szerelmes, most vagyok 27.

2020. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 évesen lettem szerelmes és a mai napig tart. Pasimmal azóta is együtt vagyunk.


30/N

2020. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

váó, ez nem semmi, 2-es!

Az 1-es nagyon szomorú:(


Kihagytam, hogy 3 éves koromban is voltam szerelmes, mert rám dőlt egy nagy ajtó és egy felnőtt férfi megmentett és akkor szerelmes lettem egy rövid időre:) Kicsi kis fellángolás volt, de igazi szerelem, ahogy a 6 éves kori is.:)

2020. júl. 20. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne mar igaz szerelem, 3evesen a vilagodrol nem tudsz, nemhogy a szerelemrol.. :Ddd
2020. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, ez hosszú lenne. 6éves koromtól 16 éves koromig átlagosan félévente cserélődtek, azóta ritkultak. Most 38 vagyok.
2020. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először 2.-ban, utána 5.-ben, ez egész általánosig tartott.

14 évesen egy 11.-es srácba zúgtam bele, de ugye elballagott... 11.-ben volt egy osztálytársam, aki 9.-ben nagyon tetszett egy rövid ideig, de aztán nem lett belőle semmi, végül 11.-ben jobban megismertük egymást. Nem vagyok benne biztos így utólag, hogy ez nem szerelem volt-e, mert akkoriban nem éreztem annak, viszont amikor lett barátnője, az féltékenységet váltott ki belőlem. Fene se tudja már, hogy mit éreztem.

Ezek mind plátói szerelmek voltak.


19 évesen éltem át az első igazi nagy szerelmet (csupa nagy betűkkel), amiről tudom, hogy kölcsönös volt. De igazi kapcsolat abból sem lett, mert iszonyat nagy volt a korkülönbség (13 év), ráadásul elsőévben az egyik legfontosabb tárgyamat is ő vitte.


Azóta kisebb fellángolások voltak csak, pár randiig jutottunk el, viszont jobban rajta vagyok a témán, de egyre inkább nyűgnek érzem a randizgatást és gondolkozok azon, hogy visszatérek a régi üzemmódba, amikor nem görcsöltem rajta ennyit.


22/L

2020. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 évesen. 4 évig tartott. Plátói. Egyikünk sem lépett.
2020. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!