Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lánnyal "együtt" vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánnyal "együtt" vagyunk, de túl hamar mentünk bele mindenbe(ott alvás, sex stb) és másfél hónap után azt mondta, hogy kicsit lassítani kell, mert túl gyorsan mentünk bele mindenbe, szerintetek mire gondolhatott, mit tegyek? Ne hívjam szívemnek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 22. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megunt.
2020. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez arról szól h elbizonytalanodott benned és talán már van jobb jelentkező is
2020. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ezért nem szabad fejest ugrani.

Mit csináltatok együtt azon kívül?

Lehet, hogy nem elég tartalmas az együttélésetek.

Meg az is lehet, hogy még nem áll készen megállapodni,

együtt élni. Ami nem azt jelenti, hogy nem szeret.

Nem akar minden téren kötődést, szabad mozgást akar,

mint annak előtte. Ez nem jelenti azt, hogy

fiúzni akar. Levegőre, mozgástérre van szüksége,

nem áll készen arra, hogy minden percéről beszámoljon,

időre járjon haza, stb.

Légy megértő és türelmes.

2020. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg, hogy mit szeretne, mert így nagyon nehéz kitalálni.


Én mondjuk az előző válaszolókkal ellentétben első körben arra asszociáltam, hogy nem élvezte a szexet és szeretné megpróbálni, hogyha néhány hetet vártok, akkor figyelmesebb leszel-e. De amit írtak, az is lehet.


Legközelebb, ha találkoztok, akkor vegyél neki egy szál virágot és kérdezd meg, hogy mire gondolt. A magabiztos emberek, akik nem azon aggódnak, hogy ki fogják őket dobni, hanem meg tudják hallani, amit a párjuk mondani akar, ilyenkor nagyon szimpatikusak.


Sok sikert!

2020. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, hogy gyorsan történt minden, és 1 év után szakítás lett a vége de nagyon durva, ráadásul egy ismerősöm is pont ugyanígy járt, szóval lehet, hogy ő is ettől fél. Jobban meg akar ismerni, nem akarja rád vetíteni a rózsaszín ködöt egyből, hogy azután sok legyen emiatt a félreértés köztetek.
2020. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt mondta, hogy kell a jelenlegi állapotunkba az, hogy ne lássuk minden nap egymást, hanem valami izgi kapcsolatra vagyik
2020. júl. 22. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, mit szeretne.

Saját tapasztalat alapján arra tudok gondolni, hogy gyorsan történt minden, nagy a vonzalom, de nincs nagyon más közös dolog a szexen kívül. Amíg a láng ezt fenntartja, addig ez fel se tűnik akár, de pár hónap után az egyik fél rájön erre, hogy nem nagyon tudnak mit kezdeni egymással az ágyon kívül, nem ismerik olyan mélyen egymást, nem passzolnak annyira esetleg. Én se vagyok a lassan haladás híve, de ebből tanultam, tényleg kell idő egymásra szexmentesen is és a lelki közelség tartalmasabb szexet is eredményez.

2020. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első kapcsolat neki? Esetleg még az lehet (te ismered őt), hogy nem túl nagy az önbizalma, talán tapasztalatlan és hamar belement, mert újdonság volt, izgalmas, figyelmet kapott stb, de annyira mégsem akar téged. Tehát maga a kapcsolat lehetősége, újdonsága vonzotta, hogy érdeklődnek iránta, de most hogy belekóstolt, annyira már nem élvezi, mint eleinte. Unalmas neki, vagy túl sokat kapott belőled. Milyen gyakran találkoztok?
2020. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itt az lehet a gond hogy egyszerre túl sokat kapott belőlem és nem akar megunni, azért akár kicsit ritkábban találkozni, mert nagyon jól elvagyunk.
2020. júl. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!