Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány olyan férfival voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan férfival voltatok párkapcsolatban, akit "alfahímként" aposztrofálnátok? És összesen hány kapcsolatból? (Alkalmi kapcsolatot is beleértve.)

Figyelt kérdés

Ha házasságban élte(te)k, alfához vagy a görög ábécé bármely egyéb betűjéhez mentetek feleségül?

Hogy érzed/érezted magad ebben a házasságban?



2020. aug. 8. 23:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
Fordítsuk meg a kérdést: Te hány nővel voltál párkapcsolatban, akit a legnőiesebbnek tartottál belsőleg? nem testileg-belső, és összesen hány kapcsolatból?
2020. aug. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én eggyel sem, mert egyelőre heteroszexuális nő vagyok.
2020. aug. 8. 23:23
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
:D Akkor miért kutakodsz?:)
2020. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, itt lehet megkérdezni, amit máshol nem tudsz, viszont érdekel.
2020. aug. 8. 23:26
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Te annyira vagy heteroszexuális nő, mint amennyire én a fekete hitler.
2020. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
6%
Nem lehet megkérdezni, te meg #3-as had csinálja.
2020. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

5.


Mámrint Idi Amin Dada? De az tök jó, végre egy híresség itt köreiknben. Kösztöntsük mai sztárvendégüket! Igaz már meghalt, így exhumálnunk kell először.

2020. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Edricus szerencséd, hogy nem O betűvel kezdődik a neved. - Amin Dada
2020. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%

Bocsánat ha férfiként szólok hozzá.

Viszont én is láttam ezt-azt az évek alatt.

Előre leszögezném hogy egészséges párkapcsolatban élek, van némi tapasztalatom alkalmi szexen alapuló kapcsolatok terén is. Szóval nem ilyen szűz kisgyerek vagyok aki irigykedik meg köpködik az egész világra.

Amit én megfigyeltem, hogy a nők nagyon is előnyben részesítik az ilyen alfának titulált férfiakat.

Legyen az a klasszikus helyi koxos bika, vagy valamelyik újgazdag kigyúrt mercis insta pózer.

Viszont az esetek többségében a külvilág felé mutatott fészbúk vagy insta "hű de boldogok vagyunk a francia tengerparton" képek mind kamuk.

A legtöbb ilyen kapcsolat belülről rohad, mert a feleknek egyszerűen nincs alapvető érzelmi intelligenciájuk.

Eleve honnan lenne, ha az egész kapcsolat csak arra alapul hogy megmutassuk a külvilágnak mekkora "álompár vagyunk", kommunikálni viszont nem tudnak egymással.

A mi (én és a barátnőm) ismeretségi körében is rengeteg ilyen látszat felszínes kapcsolat van. Ahol az alfahím meg az alfagirl csak azért van együtt, mert jól mutatnak az instán meg a sznob barátok között.


Aztán ezekből a nőkből lesznek az egyedülálló 30-as anyukák. Mert miután leszültek az alfának, plusz a kor és a szüléssel járó testi változások miatt már nem olyan "kelendőek" a piacon.

Ezt tapasztalatból mondom, mert a környezetemben jó pár ilyen példával találkoztam, ahol már akár a terhesség alatt dobta az alfa a nőt.


Szóval biztos hogy egy idő után szeretnének házasodni vagy valami komolyabbat ezektől az alfáktól a nők. Viszont kérdéses hogy ez mennyire éri meg nekik.

2020. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

8.


:)

2020. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!