Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátom külföldön van, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom külföldön van, nem tudni mikor tudunk találkozni a vírus miatt. Nem akarom elveszíteni de félek hogy a távolság tönkre teszi a kapcsolatunkat. Volt màr valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

#távkapcsolat #távolság #Külföldön lakik #Vírus miatt
2020. szept. 7. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2020. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, pontosan 1 évig. Nehéz volt, de kibirtuk :)
2020. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy év lenne az az idő amit nekem is ki kell birnom. Csak ez a vírus ne jött volna..
2020. szept. 7. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha mindketten akarjátok, akkor menni fog. Piszok nehéz lesz, de menni fog. Látjátok a végét, hogy csak egy év, ez és az egymás iránt érzett kölcsönös szeretet lebegjen a szemetek előtt. Kitartást!
2020. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ez csak rajtatok múlik. Mi is külön voltunk kikoltoztem hozzá végre együtt éltünk de S vírus betett nekem. Haza kellett koltoznom most egy darabig megint úgy leszünk mint az elején.


Ilyen az élet. Nem bánjuk olyan szempontból hogy csakis a cél lebeg a szemünk előtt és a közös terveink. Ki lehet bírni mindent.


Sőt. Csak elég ha nagyanyáinkrs gondolunk és a háborús évekre.. ott is sokáig nem láthatták egymást sőt volt akit soha többet.


Ha igazán együtt akartok lenni egy csapat, szövetség vagytok és szeretitek egymást együtt terveztek akkor hidd el nekem nem lesz gond.

2020. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!