Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is szomorú amiatt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szomorú amiatt, mert sosem volt és nem is lesz része szexben, szerelemben?

Figyelt kérdés

Még a sokkal fiatalabbak is naponta szexelnek a szerelmükkel, de jó lehet nekik.


21 L



2020. szept. 25. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy neked is lehetne részed ezekben? Ez a baj, hogy nem és így nagy az esélye, hogy tényleg nem is lesz.
2020. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom más is szomorú aki hasonlóan gondolja mint te. Te miért gondolod így?
2020. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor felajanlottam nemet mondtal, most akkor ne szenvedj :/.......
2020. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha igen, főleg ha látom hogy tizenévesek is már csókolóznak, meg falják egymást. Nekem meg még soha nem volt benne részem. De ilyen az élet, nem mindenkinek ad az élet ilyen dolgokat. A való élet nem mese, kegyetlen és ha tud még jobban letaszít.

29/F

2020. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is annyira szomorú, inkább irigy. Nem érdekel, hogy nem szép dolog, attól még teljesen jogos a részemről. Jövőre töltöm a 30-at, a fiatalabbak, a kortársaim, de még az idősebbek is élik világukat, én meg csak egy szánalmas apáca vagyok. Kutyás vénlány.
2020. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lesz mindenkinek, nyugi!
2020. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még lehet. Én 25 évesen lettem először szerelmes és azóta sem.

Én reménykedem. Boldoggá tenne.

2020. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!