Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Adott, van egy párod, (jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott, van egy párod, (jóképű, izmos)akit szeretsz de egyre több a nézet eltérés és anyagiakban is elég nagy mélységeket éltek meg mióta vele vagy.. Avagy megismertél barát által olyan srácot aki lelki társad, szinte mindent tudtok egymásról, DE?

Figyelt kérdés

*DE még nem találkoztatok személyesen, kép alapján átlagos kinézetű, közel 7-8 hónapja beszélgettek, jó az elképzelése a családról és anyagiakban is olyan szinteken van mint én..

Szerintetek az vonz, hogy anyagiakban egy szinten terveznénk a jövőt és rohadt anyagias lettem vagy mivel párkapcsolatomban gondok vannak, tetszik hogy ő a lelki társam?

Mi lehet a gond?



2020. okt. 11. 22:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom kb már hogy melyikük érzek bármit is ..
2020. okt. 11. 22:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismered a másikat. Az egy dolog hogy neten elbeszélgettek, de élőben lehet nem lenne semmi.
2020. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez is igaz. Szó volt már a találkozásról, de valami mindig közbe jött..

Tartok attól ha személyesen is minden működik vele akkor hogyan tovább ?!..

2020. okt. 11. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem is találkoztatok, akkor ő nem a párod, ez így nem igazi kapcsolat. Nagyon fontos a fizikai valós együttlét, hogy valami is kialakuljon köztetek.
2020. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

7-8 ho alatt mar reg talalkoztak volna vele.

Felejtsd el, de gyorsan

2020. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor ez csak egy plátói kis leány álom, hogy ebből bármi is lesz..

a találkozás elmaradása miatt nem csak ő volt hibás, volt hogy nekem keltett vissza mondanom mert közbe jött valami.

És azt hogy lelkileg ennyire össze passzolunk engedjem el?

2020. okt. 11. 23:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond hogy sz.r a kapcsolatod, érzelmileg kihűlt - ezért vagy nyitott másokra. Olyannyira, hogy "látatlanban" is elkezdtél hozzá vonzódni. S nem, nem az anyagiak a legfontosabb probléma a kapcsolatodban, ha két ember szereti egymást akkor ott áthidalható, de nálatok ez nem áll fennt.
2020. okt. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Huu nagyon megragadtad amit érzek!

Akkor a kapcsolatot kellene engednem, de ha így vagyok is, nem értem miért nem tudom elengedni őt és szeretem.. de igazad van hogyha minden rendben lenne, nem nyitnék mások felé..

2020. okt. 12. 01:16
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha valami probléma van egy kapcsolatban, nem az a megoldás, hogy másfelé kacsingatsz és szakítást tervezel.

Próbáltátok egyáltalán megoldani a gondokat a pároddal? Ő tudja egyáltalán, hogy téged zavar valami, vagy azt hiszi minden rendben?

2020. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudja hogy gond van, többször beszéltünk a gondokról, de valahogy nem történik változás
2020. okt. 12. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!