Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ilyenkor? Valoban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ilyenkor? Valoban szerethet? Többi lent!!

Figyelt kérdés
Munkahelyemen megismerkedtem az egyik munkatársammal de mondta hogy neki van felesége de el akar válni mert megcsalta a nö és semmilyen kapcsolat nincs már köztük. De engem nagyon szeret meg velem akar élni (mindig ezt mondta) de aztán a nö is oda került és mondta a srác hogy még nem tudta elmondani a feleségének hogy engem szeret de elfogja csak azt nem tudom hogy mikor. Állandoan néz engem meg minden de nem tudom mire számítsak.
2020. nov. 6. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miután szépen elmondta, elvált, különcuccolt akkor visszatérhettek erre a ki kit szeret és mennyire kérdésre. Én adnék a pasinak a helyedben eme döntés meghozatalára 2-4 hetet, aztán továbblépnék. Ha nem válik el akkor egy könnyű bosszúnumerát akar, amit a neje orra alá dörgölhet és amivel az egóját polírozhatja.
2020. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam..csak még nem akarja hogy a nö megtudja. De közbe meg van minden köztük puszi,csók meg minden és nekem ezt minden nap el kell viselnem mert egyáltalán nem akar lépni az ügyben és hiába kérdezek rá mindig az a válasz hogy nemsokára.
2020. nov. 6. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben 100% hogy hülyít. Azt mondja neked nincs köztük semmi, erre előtted csókolgatja? :D lehet a felesége azt hiszi boldog házasságban élnek es a megcsalás is kamu, igazából ő akar csak félrelépni. Ne vesztegesd rá az idődet, keress normális palit.
2020. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy akar ez elválni!Kamus nyomorult!
2020. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Általános, hogy mindig ezt hazudják a megcsaló felek annak, akit csak megdugni akarnak a párjuk mellett. A szerető jelölt, meg be is veszi a hazugságot és így belemegy az örök második, megalázó szeretői státuszba.


Csak a feleség nem tudja ilyenkor, hogy nincs a férje és közte semmi és válnak, mivel "elfelejtett szólni a feleségnek, mert a férj otthon is előadja a minden tökéletes és nincs semmi problémát. És ilyenkor, mikor a szerető előtt vannak, történnek kellemetlen helyzetek, amit a megcsaló férj nem győz majd a szeretőnek magyarázkodni (hazudni).

2020. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha előtted csókolgatja, az elég egyértelmű helyzet. Nem akar, nem is fog válni, egy gerinctelen p.cs. Te viszont ne legyél buta liba, és ne menj bele egy megalázó helyzetbe.

Egy szerelmes férfi, az nem tököl, az lép. Azonnal, és határozottan. Az összes viszont, aki kifogásokat gyárt, az nem fog válni, legfeljebb ha lebukik, és kivágják otthonról.

2020. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs köztük semmi, csak puszi, csók, kefélés. Az utóbbit nem szokták elhinni a szeretők, csak amikor kiderül, hogy terhes a feleség. Bár a sok hülye még ezután is hisz a pasinak.
2020. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam ezekre..adtam is neki idöt hogy eldöntse hogy mit és kit akar és rá is kérdeztem hogy akkor mikor lesz ebből valami de annyit mondott hogy nemsokára. De már nem tudom mi van.
2020. nov. 7. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
A nemsokára az a hitegetés. Addig is húzza az időt, te meg ott vagy neki.
2020. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!