Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esély van így rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van így rá hogy nem fog meg csalni a párom a későbbiekben sem?

Figyelt kérdés

20evesek vagyunk. 16evesen jöttünk össze. Elég sok mindent ateltunk együtt. Tulajdonképpen szépen felnőttunk egymás mellett. Sokáig nem tudtuk egymást normalisan kezelni különböző konfliktus helyzetekben. Nekem ő az első barátom minden tekintetben. Neki volt egy pár barátnője de egyik sem volt komoly kapcsolat,amit ő elmondott az egészről nem sokaig volt együtt előttem egy lánnyal se. A leghosszabb kapcsolata 4honao volt. A szüzességét ugyan elvesztette egy lánnyal akivel azt hitte komolyabbra fordulhat köztük a viszony de aztan elég csúnyán atverte. De soha nem volt megcsalos típus. Ha valami nem működött akkor őszintén elmondta a lánynak és szakítottak. Az egyik akkori barátnőm régóta ismerte és ő is mondta hogy egy normális srác. De én akkor még csak azt tudtam hogy elég sok barátnője volt. Ő vett észre engem azt mondta egyből Meg fogtam. Volt bennem valami ami nagyon Meg fogta. Tetszett neki hogy kicsit csendesebb vagyok ndm az a lány aki szereti magára hívni a figyelmet, és nagyon Meg figyelt tetszettem neki és teljes egészében Meg fogta a kisugarzasom.

Azt mondta allandoan én jártam a fejében és nem mert ram írni mert azt hitte barátom van,mivrl azt mondták neki. Volt hogy azért oda jött a sulihoz ahova akkoriban jártam hogy lásson. Aztan 4honapra ra rám írt. Es el kezdtünk beszelgrtni. Es mar 4eve együtt vagyunk. És a kapcsolatunk egyre jobb. Nagyin sokat veszekedtubk, a kapcsolatunk 3eveben. Voltak elég durva veszekedések amik szakitashoz is vezettek. De az sem tartott túl sokáig mert mindig egymás mellett kötöttünk ki. Majd 2 szakítás után jutottunk el odáig hogy be láttuk hogy mit ér számunkra a másik. Meg tanultuk sokkal jobban kezelni egymást. Vannak veszekedesek de megbeszeljuk mindig. Es nagyon szeretjük egymást.

Viszont bennem van az hogy én vagyok az első komoly kapcsolata, és mivel mindenhonnan azt hallom hogy nincs olyan pasi aki nem csalna meg hosszú évek után a párját. Félek hogy a kíváncsiság miatt, meg azért mert már Meg szoktunk egymást,egyszer fel kelti az érdeklődését egy másik lány. Szexuálisan. Tudom hogy nagyin szeret de akkor is bennem van ez. Mert csak fiatalon jöttünk össze. Meg gyerekek voltunk. Nem tudom egy ido utan elő jön e benne hogy még többet akar.



2020. nov. 13. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Ez szinte borítékolható. Lehet romantikus lányregényekben gondolkodni, de csak idő kérdése. 20-on éves korban ez elég gyakori.

Ne hidd, hogy te és ő együtt fogtok megöregedni.

Meg fog történni. Vagy te vagy ő lép félre.

2020. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Es ezt te honnan gondolod? Ez a borítékolható. Szerinted minden ember és minden kapcsolat egyforma?
2020. nov. 13. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Akár úgy is lehet, de ha valóban értékel Téged és nem a farka után megy, akkor nem teszi meg. De ezen kár ragódnod, attól nem lesz jobb, sőt!
2020. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Mert 16 évesen jöttetek össze, most vagytok 20.... szerinted ez sírig tartó szerelem lesz??! Hiába pontoztok le, ez a valóság.

Ugyan már...

2020. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta. De mindenki a saját tapasztalataiból indul ki. Es ezt is meg lehet erteni. Ndm mondram hogy örökre együtt leszünk. De szeretjük egymást, es őszinték vagyunk egymással. Es korunkhoz képest erettnek gondolom magunkat. Meg ha nem is maradunk együtt biztos hogy sokat koszonhetunk egymásnak. Sokat tanultunk egymás mellett ez a lényeg. Kicsit tartok tőle hogy eljon az a pont hogy mással is ki akarja próbálni. Én csak reménykedem benne hogy csalni nem csalnamk meg egymást, legalábbis tisztelem annyira ezt a kapcsolatot és nem bántanam meg, ahogy szerintem ő sem lenne képes így Meg bántani. De ezt nyilván én gondolom így.
2020. nov. 13. 10:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi esély? 50%. Igen, vagy nem. Ismerek ilyen meg amolyan történetet is, szóval erre majd az idő ad választ. :)
2020. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is 50-50%.

Én is ismerek legalább 2 olyan házaspárt, akik gimiben jöttek össze és 50 évesen is jól megvannak együtt. Van olyan is, akik gimiben jöttek össze, 40 évesen szétmentek, de az sem hűtlenség miatt.

Nekem pl hiába volt egy szexuális kapcsolatom, nem érdekel milyen mással. Aki meg annyira primitív, hogy csak az számít hogy vajon egy másik p*cs görbébb-e, vagy másik puni salátás-e, az hadd próbálja ki, de nem egymást keressük.

2020. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Párom húga és az ő férje, 14 éves koruk óta egy pár. Most 35 évesek. Még mindig dúl a szerelem.. Nem volt megcsalas..lediplomaztak, gyerekük lett, saját ház stb ilyen is van :)
2020. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha 20 éves, biztos, hogy egy párszor meg fog csalni, de ezzel, ha nem komoly a kapcsolat, csak futó kaland, nem kellene törődni. Ha nem fejlődik ki belőle semmi, akkor ne törődj vele. Azt úgyis észreveszed, ha lesz egy másik kapcsolata melletted, akkor kell lépni, és megszakítani a kapcsolatot. Ezt meg is mondhatod neki. Mert ha tudja, hogy egyszer-kétszer akár meg is csalhat, téged nem érdekel, ha nem komoly a dolog, akkor nem lesz olyan érdekes neki, és nem fogja megtenni.
2020. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!