Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél elvàlt kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél elvàlt kisgyerekes férfival, ha te màr 30 lennél, és évek óta nem találnál társat?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 23:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
elhasználódott kicsafar apuka..
2020. nov. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Az ember azért nem talál párt egyhamar, mert vannak elvei. Nem, nem jönnék össze kölkössel, vagy olyan kapcsolatban leszek, amilyenben szeretnék lenni vagy nem leszek kapcsolatban.
2020. nov. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Akivel èn együtt vagyok, annál válás után valszeg maradni fog a gyerek, mert az anyjával nem annyira jön ki, mint az apjával.

Én vàllalom, mert szeretem az apját nagyon, ès szívesen is gondoskodnèk a gyerekről.

Nem kerestem gyerekes pasit, így jött ki, de nincs ellenérzésem.

N32

2020. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
nem vállanám, mert számomra ez kudarc egy férfi részéről. oké hogy vannak nagyon szar anyák, de azért a többség nem iylen, azért mindig kiderül, hogy azért váltak el mert apa nem volt elég lelkes a nőt támogatni vagy nem foglalkozott annyit a gyerekkel, vagy a facebookon, instagramon vagy a haverjaival lógott, vagy inkább dolgozott este 8-ig csak ne kelljen otthon hazamenni csinálni valamit, vagy 500szor kellett neki elmondani hogy hívjon már szerelőt, vagy ráunt a feleségre és a kollegina izgalmasabb volt, vagy nem bírt a farkával mert a szoptatós anya nem kívánta a gyereket....millió egy férjezett barátnőm van és egy csomóan panaszkodnak, hogy a férfi nem teszi oda magát. persze ha elvánlank,akkor a férfi már megint kénytelen eladni magát és jobbnak mutatni magát, de azért ott a mőlt, egy sikertelen házasság és hiába magyarázza hogy asz asszony hárpia volt vagy hisztis, pedig ő aztán mindent megtett a családjáért, egyesek még azt is mondják, hogy az asszony társkeresőzött vagy megcsalta, ami lehet nem is igaz vagy már a megromlott kapcsolat leges legvégén volt....
2020. nov. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
szoptatós anya nem kívánta a szexet, akartam írni
2020. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%
a másik baj a gyerekes elvált apukákkal hogy önző módon másik nő gyerekét nem viselik el, szinte 90%-ban gyerektelen fiatal nők között keresgélnek elsőnként, úgymond újra akarják kezdeni az egészet. de az iylen semmit nem tanult a hibáiból, ugyanazt fogja csinálni mint a régiben, mert azt hiszi attól változtak a dolgok hogy a nő változott. ha sok volt a probléma a régi házasséggal, akkor nem kérnek a gyerekes nőkből, mert akkor az egy ujabb probléma alkalmazkodnia nő múltjához is és ebből köszönik szépen ők nem kérnek. de akkor felmerül, hogy vajon mire számíthatsz egy pasitól, aki ennyire menekül a problémáktól és keresi a könnyű utat, aki most hogy már elvált, elrontott dolgokat, még most sem képes másokhoz alkalmazkodni, pl. idegen gyerekhez. Nekem ez lenne a legnagyobb félelmem egy elvált gyerekes pasinál. De ha kiderülne hogy válás után rögtön és nem azért mert a gyerektelen nők elutasították, szóval nagyjából rögtön élt volna már együtt gyerekes nővel, akkor az plusz pont lenne, mert akkor azt gondolnám, hogy talán mégsem az a legnagyobb értékem számára hogy nincs gyerekem még ebben a korban.
2020. nov. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó. Vannak bőven hárpia, elmebeteg, hisztériás nők. Nem fogják kirakni az ablakba, hogy ők is igenis hibásak abban, hogy a házasság tönkrement. Viszont jó esetben nem őrájuk kell (kellene) otthagyni a gyereket, ha nem normálisak.

Én nem gondolom, hogy megbocsájthatatlan kudarc, ha valakinek tönkremegy a házassága.

Engem egyszerűen frusztrálna, ha a volt feleség nap mint nap része lenne az életünknek.

Fölösleges belemenni egy olyan kapcsolatba, amiről már az elején tudom, hogy nem leszek benne boldog.

2020. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

35 evesen, sportos, de nem szep arcu nokent talaltam helyes, gyerektelen ferfit.


Azota megvan a tronorokos is:)


Orulok, nem ertem be gyerekessel.

2020. nov. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%
ha 30-as nőként évek óta nem volt kapcsolatod, akkor a korodbeli szingli pasiknak nem vagy elég jó. ezen kellene dolgozni, fejleszteni a külsőd, bár most nehéz, de jobb anyagikat megpályázni, esetleg nem késő egy új végzettség vagy ha tudsz több nyelvet, az is megdobja a nívód. a youtubról ingyen is tudsz tanulni nyelveket. szóval inkább feljeszd magad és tedd rendbe a körülötted lévő dolgokat, vannak még jó szingli pasik, mert az elvált gyerekes pasiknak főleg az az érték benned hogy nincs gyereked. hátrányos helyzetűek és ezért már lejebb adják ők is.
2020. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy amennyibben normális a viszony az exszel és nem iszony, vagy egyáltalán nincs képben, akkor benne lennék, HA minden más klappol. Ergo nem az a fajta, aki soha többet házasság, meg gyerek.

Mert én még nem éltem mindezt meg és szeretném.

Ha kicsi a gyerek és anyuka egyáltalán nincs tényleg képben és apukáé a teljes felügyelet, még az is elképzelhető, hogy egy közös családként tudnék magunkra tekinteni.

De ehhez tényleg igazán olyan partner kell hogy legyen.

2020. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!