Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő mire lecseng egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire lecseng egy ilyen rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy férfibe, egy fiatal apukába. Ezer éve nem éreztem már ahhoz foghatót, amit most ő kivált belőlem. Rózsaszín ködben vagyok. Az arca, a hangja, az illata. Megbolondít. Nagyon vonz engem. Külső-belső egyaránt perfekt. De van neki nője, nem egyedülálló... Nem is az a szeretőt tartó típus, úgyhogy mindezidáig ez részemről plátói ábrándozás... Valószínűleg sejtelme sincs róla, mit érzek iránta. De oda vagyok érte. Én egyedülálló anyuka vagyok. Most adventkor rengeteg karácsonyi filmet nézek, főleg romantikusakat, és mindegyik film férfi főszerepe őrá emlékeztet, és ezért filmezés közben meg után annyira epedezek érte, hogy az hihetetlen... Nem tudom mi tévő legyek. A karácsonyi dalok is őrá emlékeztetnek mind. Ez az egész egyszerre csodálatos érzés, egyszerre pusztító is. Hisz a szerelem szép, de ha nem teljesül be... Aaah... Nem hiszem el. Ezer éve nem éreztem ehhez foghatót. De tényleg van neki nője, nem próbálkozok be, bepróbálkoznék hülyének nézne, nem az a hűtlen típus, ha az lene, nem is jönne be.
2020. dec. 6. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon max pár hónap. De ha tudatosan nem foglalkozol vele, akkor gyorsabban túl leszel rajta.

Azzal hogy romantikus filmeket nézel csak a saját dolgodat nehezíted meg.

2020. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves vagy? 12? És neked gyereked van, akiről gondoskodnod kell? Szegénykém...
2020. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Hétfőn 11 órakor.
2020. dec. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Ugy latom te sem veletlenul vagy egyedulallo anyuka...
2020. dec. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Ugy cseng csak le, ha távol tartod magad tőle, se interneten, sem előben nem látod. Ha előben mégis, akkor rendesen tudnod kell hogy ő nem és kész. Harcolj önmagaddal.
2020. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Általában 2 év.
2020. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!