Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Illúziórombolónak tartanád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illúziórombolónak tartanád, ha első nagy szerelmeddel már őszülve, öregedve jönnétek össze ?

Figyelt kérdés
Pl. elképzeltél vele fergeteges szexeket és 25-35 évvel kséőbb már nem tudnátok annyit inni, hogy feszes kamasztestűnek lássátok a másikat.
2020. dec. 21. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Caak akkor, ha én nem lennék őszülő, öregedő akkor még, csak ő. Mondjuk erősen kétlem, hogy egy nálam 10-20 évvel idősebb ember életem szerelme. Nekem ezek a kapcsolatok mindig is bizarrak voltak.
2020. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Az első nagy szerelmemmel már a mostani 30 alatti koromban sem jönnék össze, nemhogy később. Ha valakinek nem kellettem, akkor az annyi volt. Ha részemről elmúltak az érzelmek, ott már nem lenne többet semmi.
2020. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38 vagyok férfiban, gondolkodtam már rajta, ha nem is lesz kapcsolatom, valaminek idősen csak össze kellene már jönnie...
2020. dec. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!