Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek melyik egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik egy kapcsolat legszebb része?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Amikor még nem is tudod, tetszel-e a másiknak
Randizás, első csók előtti szakasz
Első csók - első szex között
Első szex- összeköltözés között
Összeköltözés/házasság - gyerekvállalás között
Gyerekvállalás után
41 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Az én kedvencem nincs itt, az egy gyerekmentes kapcsolat, amiben már kb. 10 éve együtt vagyunk, és teljesen ismerjük a másikat.
2020. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mintha elmennél egy fine dining étterembe, végigennéd a 12 fogásos menüt, majd megkérdeznék, hogy egyet emelj ki, melyik volt a legjobb, mert holnaptól azt kapod.


Nyilván az egész vacsora a hideg előételtől a desszertig nagyon jó volt, minden része a helyén volt, és az egész együtt adja meg a teljes élményt, nem lehet feldarabolni.

2020. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedős részt nem szépnek, hanem izgalmasnak nevezném. Ha megtörténik az első csók, akkor valami beteljesül. Ott kezdődik a rózsaszín köd. Még minden új a másikkal, nem csak a szex. Új élmények, tapasztalatok. Számomra a "legszebb" rész, amikor a rózsaszín köd ugyan már alább hagy, nem a hormonok irányítanak, megismerted a másikat kívül - belül és még mindig szereted, tudod, hogy őt akarod, úgy, ahogy van. Testestől-lelkestől. Amikor már tudod, hogy biztonságban érezheted magad mellette. Mikor már - már a másik feleddé válik és érzed, hogy ő is így gondolja. Ez összeköltözés/házasság/gyerek tényezőktől független érzés. Ezek csak szintek, újabb élmények, de az érzéseken nem változtat.

Nekem eddig egy kapcsolatom volt, így ennek a tapasztalatait tudom leírni. Számomra a "legszebb" időszak a 2-5.évig volt. Ekkor volt a legeseménydúsabb és legkiegyensúlyozottabb a kapcsolatunk. (7 évig tartott)

Sajnos a 6.év vége felé elkezdtünk megindulni a lejtőn, a kapcsolatunk is, meg sajnos ő is, emberileg. Innen már nem volt visszaút, nem tudtam neki segíteni, hiába is szerettem volna minden erőmmel. Így sajnos egy év szenvedés után vége lett. Remélem, fogok tudni még mást így szeretni, és engem is fog még valaki annyira szeretni, mint ő.

2020. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Amikor együtt élünk és tudjuk hogy bármit megtehetünk mert soha a büdös életben nem lesz gyerekünk.
2020. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!