Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők véleményetek szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményetek szerint a gangsta rap negatív hatással van a férfiak nőkkel kapcsolatos megítélesére?

Figyelt kérdés

Azokra a gangsta rap számokra gondolok, ahol például arról énekelnek, hogy milyen sok nővel szexeltek proli stílusban, pl. ez:


[link]


Szerintetek az ilyen dalok a fiatal férfiakat rossz irányba terelik?


2021. jan. 15. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha valaki egy zenei műfaj alapján általánosít bármelyik nem összes tagjára, annak kb. ilyen egészségügyi otthonban a helye, mert kb. olyan szellemi szinten vegetál, hogy szerintem saját magát ellátni sem képes.
2021. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Sosem hallgattam ilyen proli zenét.



F

2021. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ítéljünk zenei stílusok alapján? Bivalyos ötlet!



Repp alapján - nagyjából ez amit leírsz + mindenki kisebbségi + mindenki volt már börtönben és imádnak káromkodni.


Rokk alapján - mindenki "nagyon kemény" és "zúzós" és mindenki nagymotoros meg bőrdzsekis meg tetovált


Regi alapján - mindenki füvezik és tottáááááál lazaaaaaaaaaaaa, yo maaaaaan, csiiilllll


Kántri alapján - mindenki tenyeres-talpas amcsi redneck, akik az ivóba iszogatnak meg verekednek és úgy nagyjából az 1880 környéki western filmekben ragadtak lelkileg


Pop alapján - mindenki a média által megvezetett birka


satubbi.

2021. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

III.Edricus Anxious:


Ez jó paródia volt, amit leírtál, de amúgy szerintem sokan ezeket komolyan is gondolják.

2021. jan. 15. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"de amúgy szerintem sokan ezeket komolyan is gondolják."


Hülyék mindenhol vannak...

2021. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!