Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő mit érez, gondol belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mit érez, gondol belül mikor elkezd flörtölni egy sráccal miközben kapcsolatban van? A többi lent!

Figyelt kérdés

A jaj megbántott valaki és most ide jössz panaszkodni és ehhez hasonló megjegyzéseket mellőzd mert ugyan történt velem ilyen, de nem most.

De szintén ismerek pár srácok akik ugyan így járta így.


Szóval mikor egy nő kapcsolatban van, de megtetszik neki egy másik fiú.

Finom jelzéseket küld , de mivel a fiú tudja, hogy a lánynak van valakije, ezért nem lép egy ideig.


Aztán mivel olyan jelzéseket küld a lány, hogy ő akár szakítana is a párjával a fiú nyitni kezd.


Mikor már bele szeret a lányba akkor a lány hírtelen meggondolja magát és bunkó lesz.


Közli, hogy inkább legyen vége.


Mintha csak azt akarta volna elérni, hogy megnézze el tudja e csábítani a másik fiút aztán utána vége mikor már meg van.


Az érzelmek csak úgy eltűnnek.


Ez hogy működik egy nőnèl?

Egyik nap azt mondja szerelmes a másik nap fa arccal közli, hogy vége és azt érezteti, hogy nem érdekled, leszarja mi van veled.


Honnan jön ez a hangulatingadozás ?

Ezek a kiszámíthatatlan fordulatok?



2021. jan. 17. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizonytalan a nő.

Vagy fellángolás volt, de jobban megismert és meggondolta magát.

2021. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bizonytalan.


Én is ilyen voltam mikor bizonytalan voltam a másik férfi érzelmeiben .

2021. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

És emiatt keres valakit akivel meg ő játszhat..


Táplálja az egóját , hasznàlja a másikat amíg neki jó aztán mikor már nem érdeke folytatni pillanatok alatt váltani tudja az érzelmeit.

A másikat meg leszarja és nem érdekli, hogy mi van vele mert már nem fűződik érdeke hozzá.


Így néz ez ki az én nézőpontomból.


Azért magunk között ez egy eléggé önző és undorító dolog.

2021. jan. 17. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ez mondjuk speciel simán megcsalás, még akkor is ha nem történik semmi. Először szakítson, utána pasizzon.
2021. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Ennek több oka is lehet!

Az egyik a pillanatnyi fellángolás, de aztán rájött, hogy jobb neki a biztos megszokott.

A másik, hogy meg akarja leckéztetni a hapsiját és téged használ eszköznek.

A harmadik ok pedig az lehet, hogy nagyon sok olyan nő van aki nem engedi el az előző ágat, amíg nem kapaszkodott meg a következőben!(Remélem értitek mire gondolok!)


Egyszer fiatalabb koromban(20-21éves voltam) én is nagyon csúnyán beleszaladtam egy ilyenbe. Egy gyárban dolgoztam, egyszer jöttek új kollégák közénk, volt köztük egy velem egyidős pár is! A lánnyal már az elejétől meg volt köztünk a kémia, iszonyatosan be is jött nekem, de nem kezdeményeztem mert tudtam ,hogy ott van mellette a hapsija is. Egy idő után Ő viszont elkezdett nekem írogatni. Egyértelmű volt,hogy akar tőlem valamit. És nekem ez annyira fényezte az egómat, hogy természetesen meg is hülyültem. Belementem, összejöttünk. Aztán 1-2 hónap után mikor a legjobban beleszerettem, visszament a faszijához!


Mondanom sem kell, milyen érzés volt utána úgy bejárni munkába. Nem is bírtam ott sokáig. Hatalmasat sérültem. Utána 2-3 évig nem is mertem nők felé közeledni. De megérdemeltem! Egy életre szóló lecke volt.


Megtanultam, hogy ha ilyen nővel találkozok, szépen vissza kell zavarni a faszijához, hogy először zárja le a kapcsolatát, aztán megbeszélhetjük egymással, hogy mit várunk a másiktól!

2021. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Azt vettem észre, hogy jelenleg a legtöbb fiatal nő egyszerűen nincs összerakva fejben. Megvolt a tinikor, aztán fogalmuk sincs, hogy mi van velük és mindenhonnét próbálnak valamit behúzni, ami ad valamit az egójuknak. Azt akarják érezni, hogy ők kellenek másnak is.
2021. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Egótáplálás. Ha nem kapja meg azt a figyelemmennyoséget a kapcsolatában, amire épp szüksége van, máshonnan szedegeti össze. De a kapcsolatát meg nem adná fel...
2021. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Férfiak is csinálják ugyanígy.
2021. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek #8

Velem most tették meg ezt! Nem lehet így kijelenteni hogy csak a nők viselkednek így....

2021. febr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem tettél vagy mondtál valamit, ami számára nagyon fájó. Kérdezz rá, hogy megbántottad-e valamivel, vagy tettél-e valami rosszat.
2021. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!