Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a párom állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom állandóan megeszi a legszebb falatokat?

Figyelt kérdés
Pl. chipsből is ki szokta halászni a legnagyobb, egészben maradt darabokat.

2021. jan. 24. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Edd el előle. Szólj neki, hogy te is kérsz szép falatot.
2021. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Hashajtó? 🤷‍♂️
2021. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ti azt nézitek,hogy melyik a legnagyobb falat a chipsben? :D

Ne legyen ennél nagyobb problémád. Amúgy meg szólj neki ha zavar.

2021. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Bontsatok fel külön-külön chipset, ne közösködjetek a kaján... :D

De az valóban rossz jel, ha önző. Jelezd felé, kérdezz rá, hogy ez miért van.

2021. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekből a dolgokból én is problémát tudtam csinálni, de rá kellett jönnöm, hogy ez amiatt volt, hogy nem szeretem a másikat. Hogy magamnak akartam a jobbat, és zavart, ha ő meg magának akarja.

Most így 43 évesen meglepődve tapasztalom, hogy a mostani párommal mennyire önzetlen tudok lenni. Örülök, ha neki adom a nagyobb v. finomabb falatot, mert ha ő örül, hogy kényeztethetem, akkor az nekem jó. És ez kölcsönös, mert ő is így áll hozzám.

Nem akarom azt állítani, hogy ti nem szeretitek egymást igazán, lehet rossz nevelési szokás is, pl ha ő egyke volt és egész életében eddig az volt a természetes, hogy mindenből a javát ő kapja... De azért a saját tapasztalatom a számomra érdekes, és talán elgondolkodtató lehet másnak is.

2021. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Beteg vagy. Ez kibassszott nagy probléma !
2021. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Legyen nálad fakanál és kúrj rá egy jót a kezére, ha a tiedet zabálja.
2021. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
nem tini parkapcsolatok kategoriaba kene menjen ez a kerdes? en a paromnak felajanlom hogy egye meg a szebb falatokat, maskor meg o hagyja meg nekem . mert szeretjuk egymast, nem nezzuk ki egymas szajabol
2021. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom a pizza égettebb részeit hagyta meg nekem. Sokatmondó volt egyébként a kapcsolatunkról ez a "gesztus".
2021. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Köszi, hogy ezt megosztottad!
2021. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!