Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet személy helyett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet személy helyett egy adott szituációba szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Elég furán hangozhat a kérdés, mégis arra jöttem rá, hogy nem a másik félbe szerettem bele (legalábbis véleményem szerint), hanem a szituációba, abba amit a kapcsolatunk teremt. Nagyon bonyolult a kapcsolatunk, kavarás. De igazából mindkettőnk részéről több. Rájottem, hogy élvezem a kalandot, a feszültséget és a fellángolásokat. Azt hogy nem lehet a párom, még is van ott valami. Ez lehetséges? Lehetek tényleg a helyzetbe szerelmes amit teremtünk?

2021. jan. 31. 23:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy túlgondolom és tényleg belészerettem.
2021. jan. 31. 23:47
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Gyakori, hogy egy szituáció felizgat szexuálisan. Jobban, mint az ember, akivel átéled

És szintén gyakori, hogy nem ismered igazán a másikat, de a karakterébe szerelmes vagy. Ami nemnteljesen fedi a valóságot, de amíg elhiszed, kegyetlen jó érzés.

Szerintem te ennek kettőnek kombinációját éled meg.

2021. jan. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor duplán jó nekem, mi? :D

köszi a válaszod!

2021. febr. 1. 00:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen duplán :D
2021. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. :) A szomorú az, hogy ha erre kondicionálja magát az ember (tulajdonképpen az okoz izgalmat, örömérzetet, ha tilosban jár, gyakran nem is a partner maga), akkor egy idő után más kapcsolati felállás nem elégíti ki már. Az ilyen emberekből lesznek a megrögzött félrelépők.
2021. febr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5. Teljes mértékben igazad van! Ismerősöm jut erröl eszembe. Számomra hihetetlen volt, hogy szinte havi rendszerességgel más pasival csalja a férjét. Aztán, rájöttem, hogy csak a helyzet izgatja, nem pedig az adott egyén.
2021. febr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
viszont ha már ebbe belekóstoltam, van belőle kiút? Mert már most észreveszem, hogy ha partnert keresek (kapcsolatra) azzal próbálkozom aki a legelérhetetlenebb. Így kapcsolat szempontjából nem vagyok túl sikeres, mert a legjobbat, ahogymondtam a legelérhetetlenebbet célzom meg amíg 10 másik aranyos kedves srác udvarolgat. Úgy érzem ez tudat alatt működik, viszont néha már nagyon elegem van. Mit tegyek? Olyan mintha nem tudnám irányítani
2021. febr. 1. 13:33
 8/12 A kérdező kommentje:
De semmiképp nem akarok félrekúrni a jövőmben a férjem mellett. Úgyhogy túltenném magam igazán
2021. febr. 1. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ha megtalálod a kiutat, nekem is szólj! :D Én a lányokkal járok így mindig. Nem is a legjobbat keresem, hanem ki annak tartja magát. :D

Az egyszerűbbek nem tudnak igazán érdekelni sajnos.

2021. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Kedves Kérdező! Az első, hogy tudatosítod ezt magadban, ami ugye megtörtént, ez szerintem nagyon szuper. A következő lépés pedig egy pszichológus felkeresése (nem, nem gáz ilyennel elmenni terápiára). Megpróbálhatod, hogy tudatosan kerülöd az ilyen helyzeteket, de szerintem egy terápia sokat segíthet, hogy egy biztonságos, biztos, kiegyensúlyozott párkapcsolatban is megtalád azokat az örömöket, amiket most a tilosban járás és az izgalom ad meg.

Illetve mindig gondolj arra, hogy az ilyen "izgalmas szituációk" létrejöttéhez mindig áldozatok is kellenek: a párod és a szeretőd párja, akik mindenképpen sérülnek. Tisztább dolog szakítani, vagy nem belemenni így tartós kapcsolatba.


Nagyon drukkolok, hogy ne ragadj benne ebben a körforgásban! :)

2021. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!